Кожен восьмий українець вже має біометричний паспорт

0
2388

Сьогодні біометричні паспорти для виїзду закордон вже мають понад 5 млн українців. Станом на листопад 2017 року чисельність населення України сягала 42,5 млн осіб, а це означає, що кожен восьмий громадянин країни отримав біометричний паспорт. Про це повідомляє ТСН.

У повідомленні зазначається, що великі черги та затримки на одержання біометричного паспорта були обумовлені тим, що “Поліграфкомбінат “Україна”, який займається виробництвом документів, просто не мав достатньої потужності. На сьогодні виробництво може надрукувати лише 10 тис. бланків на добу, що вдвічі менше за необхідну кількість.

Як зазначає Державна міграційна служба України, у січні цього року Поліграфкомбінат запустить додаткову лінію персоналізації паспортів.

“Це дозволить протягом найближчих місяців поступово повернутися до планової видачі закордонних паспортів у строки до 7 або 20 робочих днів в залежності від суми оплаченого адміністративного збору”, – йдеться на сайті ДМСУ.

Окрім цього Міграційна служба застерігає громадян від планування закордонних подорожей без наявності на руках діючого паспорта для виїзду за кордон.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ