20 вересня американська компанія SanDisk представила SD карту з рекордною місткістю – 1 ТБ. Терміни запуску у виробництво і ціна поки не повідомляються.

Карта Extreme Pro була представлена на виставці Photokina в Кельні.

SanDisk розробила карту підвищеної ємності через зростання популярності відео з надвисокою роздільною здатністю, яке займає дуже багато простору на жорсткому диску. Очікується , що на новому накопичувачі можна буде зберегти до 14 годин відео у форматі 4K. Також SanDisk вже рекламує здатність карти адекватно обробляти 8K, VR і 360-градусне відео, пише Еngadget.com.

Ціна новинки, ймовірно, буде досить високою, хоча, враховуючи, що варіант ємністю 512GB обходиться приблизно у триста доларів, відеооператори цілком можуть дозволити собі й терабайтну карту, оскільки “нікому не хочеться переривати запис заради заміни сховища даних”. Крім того, терабайтна карта може стати резервною копією майже будь-якого пристрою, яким ви володієте.

Додамо, що шістнадцять років тому SanDisk представила свою першу 64-мегабайтну карту пам’яті формату SD. А в 2014 році почала продаватися SanDisk Extreme PRO SDXC UHS-I об’ємом 512 ГБ. З кожним роком виробники примудряються втиснути все більший обсяг пам’яті в звичний форм-фактор, а значить, і теребайтна картка надійде у продаж зовсім скоро.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ