Google має намір реалізувати пілотну програму розвитку сервісу пошуку попутників в районі Сан-Франциско.

Про це пише УНІАН з посиланням на The Wall Street Journal

Спочатку Google запустила пілотний проект тільки для своїх співробітників біля штаб-квартири в Каліфорнії. Він дозволяє за допомогою додатка Waze шукати попутників.

В ході реалізації пілотного проекту в околицях Сан-Франциско кожен може зареєструватися в якості водія, проте кількість обслуговуваних пасажирів буде обмежена 25 тисячами – це персонал розташованих там великих фірм, таких як сам Google, а також Wal-Mart Stores і Adobe.

Здійснювати поїздки можна буде лише двічі в день – на роботу і з роботи.

Тепер, як розповів співрозмовник газети, цієї осені компанія має намір запустити програму для користувачів Waze в Сан-Франциско (штат Каліфорнія). При цьому в планах – розширення сервісу, якщо він буде мати успіх.

Компанія буде використовувати навігаційний додаток Waze, розроблений однойменною ізраїльською фірмою, яка була куплена Google в 2013 році.

Вона надає в режимі реального часу інформацію про рух автомобілів по трасах на основі даних, отриманих від водіїв-учасників.

На відміну від сервісу Uber, на платформі Waze буде реалізований принцип встановлення зв’язку між потенційним пасажиром і водієм.

Компанія заявила, що тарифи на сервіс будуть підтримуватися на “досить низькому” рівні, щоб їм не могли скористатися ті, хто хоче здійснювати перевезення на комерційній основі.

Нагадаємо також, що Google розробляє безпілотний автомобіль власного виробництва, прототипи якого на сьогоднішній день вже проїхали 1,1 млн км. В кінці травня Google показав новий прототип свого безпілотного автомобіля, який не має ні керма, ні педалей газу і гальма та на 100 і% автономний.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ