Китайський інтернет-гігант Alibaba б`є рекорди та продовжує рости

0
2357

Виручка Alibaba Group Holding Ltd у другому кварталі зросла на 59%, до 32,15 млрд юанів ($ 4,84 млрд) у порівнянні з 20,25 млрд юанів роком раніше. Про це з посиланням на звітність компанії повідомляє Reuters.

При цьому виручка мобільного підрозділу зросла на 119,3%, до 17,51 млрд юанів, а число щомісяця активних мобільних користувачів виросло на 39%. Валовий обсяг продажів (ГМВ) на майданчиках компанії виріс на 24,4%, до 837 млрд юанів.

Як пише Bloomberg, такі результати обумовлені «диверсифікацією бізнесу в області цифрових розваг». Зокрема, засновник компанії Джек Ма придбав відео-портал Youku Tudou, компанію Lazada Group SA і веб-браузер UCWEB. Ці придбання дозволили зробити Alibaba менш залежною від уповільнення зростання китайської економіки.

«Квартальні показники знизять сумніви інвесторів в їх можливостях використовувати зростання електронної комерції», – заявив аналітик гонконгської Arete Research Services Лі Мужі. «Диверсифікації бізнесу в області цифрових розваг і хмарних технологій – вишенька на торті», – пояснив він

Засновник компанії і виконавчий голова ради директорів Джек Ма заявив, що Alibaba може перестати використовувати показник зростання валового обсягу продажів через інтернет (GMV) як ключовий критерій оцінки бізнесу.

При цьому він повторив прогноз, згідно з яким компанія планує до 2020 року довести GMV до $1 трлн і обслужити 2 млрд клієнтів до 2036 році.

Керівництво Alibaba повідомило також про те, що продовжить використовувати вільні кошти на придбання компаній і викуп власних акцій.

Alibaba Group  — група компаній, що займаються бізнесом в Інтернеті. Alibaba Group знаходиться у приватній власності і базується в Китаї, в місті Ханчжоу. Основними видами діяльності є торгові операції між компаніями за схемою B2B, роздрібна онлайн-торгівля. Компанія зводить на своїх платформах покупців і продавців, надаючи їм різні сервіси. Водночас на Alibaba припадає 80% обороту електронної торгівлі в країні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ