ІКЕА хоче відкрити офіс у Києві

0
2141
Зустріч представників компанії ІКЕА та Володимира Кличка. Джерело: КМДА.

Мер Києва Віталій Кличко та менеджер з розвитку ІКЕА Південно-Східна Європа Владислав Лаліч обговорили переспективи виходу компанії ІКЕА на український ринок. Компанія планує реалізувати свої плани в Україні вже протягом наступних одного-двох років. Про це повідомила прес-служба КМДА.

«Київ – лідер перетворень в Україні. І тому ми зацікавлені, щоб саме, в першу чергу, у столицю України приходили найвідоміші світові компанії. Щоб вони успішно працювали тут, надавали якісний сервіс, реалізовували доступну продукцію. Це важливо і для споживачів, і для економічного розвитку нашого міста», – зазначив Віталій Кличко.

Зокрема, очільник столиці зазначив, що українці високо оцінили продукцію ІКЕА, однак вони змушені користуватися послугами посередників через відсутність компанії на українському ринку. За словами Кличка, для бізнесу дуже важлива стабільність та передбачуваність економічної політики. Тому відкритість та прозорість у роботі столичної влади дозволить зацікавленим інвесторами. Він також наголосив про створення більш сприятливих умов для роботи іноземних компаній, а саме: усунення адміністративних бар’єрів, бюрократії та спрощення ведення бізнесу.

У свою чергу Владислав Лаліч зазначив, що зараз IKEA вивчає варіанти найсприятливішої бізнес-моделі, яка б дозволила компанії реалізувати плани у Києві вже протягом одного-двох років.  Він додав, що рішення про подальші кроки буде ухвалене з урахуванням результатів дослідження ринку та уподобань українських споживачів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ