Харків’янин знайшов спосіб заряджати електромобілі швидше, ніж Tesla

0
2729

Український інженер Олександр Цихмістро із Харкова виготовив акумуляторну батарею, яка заряджається швидше, ніж у відомого електрокара Tesla. Розробка українця заряджається на 80% усього за 12 хвилин, у той час, як Tesla досягає аналогічного рівня за 40 хвилин. Про це повідомило видання Новое время.

Для повного заряду акумуляторній батареї харків’янина вистачить 20 хвилин. У той же час Tesla потребує близько 75 хвилин для остаточного зарядження своєї батареї.

Олександр Цихмістро зазначив, що для промислового виробництва його акумуляторів необхідно $2-3 млн. Інженер каже, що вже розпочав переговори із китайськими та європейськими компаніями стосовно подальших перспектив його розробки.

Для виготовлення прототипа харківського акумулятора винахідних використовував деякі елементи від Tesla. Водночас усі інші комплектуючі деталі виробляли 10 інженерів. Загальна потужність акумулятора – 24 кВт, його вага – 15 кг. Батарея обладнана унікальною системою пожежогасіння, а також системою підігріву та охолодження.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ