Greencubator розкаже в регіонах, як отримати європейські інвестиції для кліматичних проектів

0
2364

У січні 2018 року в Україні стартує нова хвиля прийому заявок на Кліматичні Інноваційні Ваучери від ЄБРР та ЄС. Тому з 11 по 14 грудня команда Greencubator вирушить в інформаційний тур по регіонах, аби познайомити підприємців із можливостями програми.

Про це команда Greencubator повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Протягом чотирьох днів компанія відвідає Маріуполь, Запоріжжя, Суми, Вінницю, Харків, Сєвєродонецьк та Краматорськ. Greencubator розкаже про правила участі у Програмі Кліматичний Інноваційних Ваучерів (КІВ) та про досвід компаній, які вже отримали ваучери цього року.

Фонд програми КІВ складає 1 мільйон євро, однак максимальний обсяг одного ваучера – до 20 000 євро. Програма також надає “мегаваучери” для проектів, які можуть стати проривними та значно випереджають своїх конкурентів. Їх обсяг складає 50 000 євро.

Кошти в рамках Кліматичних Інноваційних Ваучерів надаються ЄБРР безповоротно, проте компанія, яка подає свій проект, повинна бути готова оплатити не менше 25% його загальної вартості.

Відповідно до даних Bloomberg в 2016 році глобальні інвестиції у стійкий розвиток збільшились на більш ніж 2 трильйони доларів і досягли 8,7 трильйонів доларів.

За даними звіту IFC, до 2030 року загальний обсяг можливостей для кліматично розумних інвестицій на ринках, що розвиваються становить 23 трильйони доларів США. При цьому, на країни Східної Європи, де одним із найбільших ринків є Україна, припадає 665 мільярдів доларів інвестиційних можливостей. Як відомо, Україна – перша країна, де ЄБРР реалізує Програму КІВ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ