Головні герої українського кіно – кар’єристи та патріоти

0
3954

У 2017 році у прокат вийшла рекордна кількість українських фільмів – 33 стрічки. У дев’яти фільмах головними героями стали люди, які прагнуть досягнути успіхів у своїй професії, а ще в дев’яти – патріоти. Про це повідомило видання Cut Insight.

Другу та третю позиції у рейтингу найчастіших головних героїв українського кіно зайняли видатні особистості (вісім фільмів) та люди, які хочуть заробити більше грошей (чотири фільми). Також, на відміну від фільмів 2016 року, в українському кіно стало більше персонажів-переможців, аніж героїв-невдах (11 і 7 відповідно). Однак фільмів про нещасливе кохання усе-таки більше (9 проти 2).

За інформацією видання, окупилося у 2017 році два фільми: “DZIDZIO “КОНТРАБАС” та “Інфоголік”. Найбільші касові збори зібрали той самий “DZIDZIO “КОНТРАБАС”” (21,7 млн. грн за вісім тижнів прокату) та “Сторожова застава” (16,4 млн. грн за три тижні). Високі прибутки обіцяють також показати стрічки “Межа” і “Кіборги”.

Українські кінокритики зазначають активний розвиток вітчизняного кінематографу протягом останніх двох років. У 2016 році кількість фільмів, вироблених Україною та випущених у прокат, дорівнювала 30.

Як відомо, Верховна Рада сьогодні ухвалила законопроект про підтримку українського кіновиробництва. Він передбачає, що до 1 січня 2023 року українське кіно не обкладатиметься податком на додану вартість, а ввезення кіноплівок та іншої кінотехніки буде безмитним.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ