Facebook успішно провела випробування свого літака для роздачі інтернету

0
2906

Декілька днів тому відбулась знаокова подія у світі інформаційних технологій. Всесвітньовідома компанія соцмережі Facebook успішно провела випробування свого літака-дрона Aquila, що дає можливість бездротового інтернет-підключення з повітря. Літак на сонячних батареях з розмахом крил більше, ніж у Boeing 737, злетів у небо на території південного заходу Арізони, після чого успішно приземлився через 90 хвилин. Прес-реліз цієї події виклав у мережу засновник та головний ідеолог компанії Марк Цукерберг.

«Це серйозне досягнення, проте у нас ще багато роботи», – додав він, підкресливши, що Facebook розраховує створити цілий флот таких безпілотників, які будуть передавати інформацію за допомогою лазерного променя. За словами Цукерберга, апарати «зможуть перебувати в повітрі протягом декількох місяців, такого ніколи раніше домогтись не вдавалося».

Aquila_drone

Хочеться відзначити, що в основу безпілотника лягли технології, куплені Facebook в іншої компанії за 12,5 мільйонів фунтів стерлінгів ще в 2014 році. Свою назву літак-дрон отримав на честь орла з грецької міфології, який переносив блискавки Юпітера. І найголовніше, гігантський дрон – один з багатьох проектів Facebook, покликаних забезпечити доступом до Мережі 4 мільярди людей по всьому світу, що живуть у важкодоступних куточках Землі.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ