До рейтингу найбагатших людей світу потрапило семеро українців

0
2503
На фото: Рінат Ахметов. Джерело: politeka.net.

У щорічний рейтинг найбагатших людей планети за версією журналу Forbes цьогоріч потрапило семеро українців: Рінат Ахметов, Костянтин Жеваго, Юрій Косюк, Віктор Пінчук, Геннадій Боголюбов, Ігор Коломойський та Вадим Новінський. При цьому першість серед українських мільярдерів вкотре утримує Рінат Ахметов зі статком у $5,5 млрд. Про це йдеться на офіційному сайті журналу Forbes.

Зазначається, що минулого року із капіталом $4,6 млрд. Рінат Ахметов посів 359-у сходинку в рейтингу. Цього ж року він піднявся до 334-ої.

Другу позицію серед українців та 1477 у загальному рейтингу займає власник залізорудної компанії Ferrexpo Костянтин Жеваго зі статками 1,6 мільярда доларів. Третім найбільшим мільярдером в Україні та 1561-им у рейтингу Forbes став власник аграрного холдингу МХП Юрій Косюк, активи якого оцінили у 1,5 мільярда доларів.

Четверту позицію обіймає засновник Інтерпайпу, медіа-холдингу StarLightMedia та EastOneGroup Віктор Пінчук з 1,4 мільярдами. Також в список потрапили екс-власники Приватбанку Геннадій Боголюбов (1,2 мільярди доларів) та Ігор Коломойський (1 мільярд доларів). Через націоналізацію Приватбанку їхні статки цьогоріч зменшились. Останній українець у списку Forbes — народний депутат Вадим Новінський із статками в 1 мільярд доларів.

Як відомо, першу позицію у рейтингу найбільших мільярдерів світу посів Джефф Безос, творець компанії Amazon. Його статки оцінюють у $112 млрд.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ