До 2030 року Coca-Cola хоче відправляти на переробку кожну продану упаковку

0
2876

Компанія Coca-Cola оголосила про нову концепцію: до 2030 року вона хоче збирати та переробляти таку ж кількість пляшок та бляшанок, яку продає на ринок. У співпраці з іншими компаніями-виробниками напоїв Coca-Cola також прийматиме на повторну переробку пляшки та бляшанки інших виробників. Про це корпорація повідомила у Twitter.

“Світ має проблему упаковки – проблему, яка не виникла сама по собі – і ми, як і всі інші компанії, несемо відповідальність за допомогу у вирішенні цієї проблеми. Через нашу концепцію “Світ Без Відходів” ми інвестуємо і у нашу упаковку, і у нашу планету, щоб допомогти залишити цю проблему у минулому”, – заявив CEO The Coca-cola Company Джеймс Квінсі.

У новій концепції “Світ Без Відходів” є два напрямки: інвестиції в обізнаність людей про вторинну переробку та модернізація пляшок і бляшанок. У першому випадку система Coca-Cola працюватиме із місцевими громадами, партнерами у галузі, споживачами та клієнтами, щоб допомогти вирішити проблему стосовно відходів упаковки та забрудненості ними навколишнього середовища, зокрема водойм.

Щодо удосконалення власних упаковок, то то компанія знову покращуватиме пляшки, аби вони стали 100% переробними. Задля цього Компанія буде використовувати більше складників упаковки з перероблених матеріалів; розвивати використання полімерів рослинного походження або зменшувати кількість пластику в кожній пляшці. До 2030 року Coca-Cola прагне випускати пляшки, де 50% вмісту складають перероблені матеріали. Ціль – встановити новий світовий стандарт для упаковки напоїв.

Як відомо, сьогодні в Україні усі упаковки компанії Coca-Cola є переробними. На повторну переробку відправляються не лише пляшки, кришечки та етикетки, а й транспортна упаковка.

Нагадаємо, що раніше компанія зобов’язалася відновлювати таку ж кількість води, яка використовується для виробництва напої. Тоді Coca-Cola досягла та перевищила свою ціль стосовно відновлення води на 5 років раніше – у 2015.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ