До 2023 року ринок роботів-гуманоїдів виросте у 10 разів

0
2531

Протягом наступних шести років ринок роботів-гуманоїдів принесе понад $3,9 млрд. У порівнянні із 2017 роком ($320 млн.), ця сума зросте у 10 разів. Про це повідомили на сайті Futurism із посиланням на дані звіту ReportsnReports.

Ці технології знайдуть застосування у освітній сфері та роздрібній торгівлі, де роботи зможуть взяти на себе роль працівників сфери обслуговування. Також очікується, що роботи-гуманоїди працюватимуть у сфері логістики та медицини, за допомогою передової системи штучного інтелекту.

Також експерти назвали декілька перешкод на шляху до запланованого розвитку штучного інтелекту. Наприклад, досі роботи не такі мобільні, як від них вимагається у багатьох вищезгаданих сферах. Тож розвиток їхньої можливості пересуватися буде основним питанням наступних років.

У публікації також йдеться про те, що поки Північна та Південна Америка є і будуть найсильнішими гравцями на ринку роботів протягом наступних шести років, найбільший ріст покаже ця індустрія в Азійсько-Тихоокеанському регіоні (АТР).

“Протягом наступних років АТР, ймовірно, застосує роботів у більшості сфер свого життя, – зазначається у звіті. – Як найстаріша нація в АТР, Китай та Японія пристосують роботів-гуманоїдів до особистої допомоги та догляду за людьми”.

Як раніше повідомлялося, у японських школах навесні наступного року хочуть “найняти на роботу” роботів-гуманоїдів VEVO, які виконують роль нянь. Роботи можуть розпізнавати дітей, щоб поговорити з ними, вимірювати їхню температуру та заспокоювати дитину, коли вона погано спить.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ