Держкіно виділило 7,5 млн гривень на мультсеріал “Мама поспішає додому”

0
2592

Ця сума покриває трохи більше третини усіх передбачених витрат на зйомку 26 серій по 7 хвилин кожна. Загалом на мульсеріал очікують витратити близько 18,9 млн гривень. Про це повідомила прес-служба Державного агентства України з питань кіно.

Проект “Мама поспішає додому” є переможцем 10-го конкурсного відбору Держкіно. Режисером цього комедійного пригодницького серіалу став Євген Альохін, авторами сценарію – Ольга Черепанова (вона ж і продюсер), Вадим Шинкарьов, Ірина Маламуж, Рахта Макеєнкова і Марія Сидорчук.

Серіал розповідає про сім’ю, яка живе у звичайному сучасному місті, але вірить і творить дива у казковому та реальному світі.

“Лесик та його батьки живуть життям, звичним для більшості сучасних сімей: щоранку Мама і Тато йдуть на роботу, а Лесик залишається вдома з нянею. Після роботи батьки поспішають додому, на своєму шляху вони потрапляють у чарівні пригоди та долають неймовірні перешкоди. І в цьому їм допомагають усі чари світу! Оскільки це дуже важливо – зібратись увечері всім разом, як справжня дружня родина”, – йдеться на сайті Держкіно.

Як відомо, в основу анімаційного серіалу лягла однойменна дитяча книга Світлани Дорошевої “Мама поспішає додому”. Книгу було Книгу було двічі перевидано в Україні та декілька разів в країнах СНД, а також у Китаї – видавництвом Changjiang New Century Culture and Media. Це перша та найбільш популярна книга видавництва «Glowberry», розроблена українською командою авторів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ