Бразильські школярі тепер вивчатимуть українську мову

0
2118

15 українських вчителів успішно склали іспити у латиноамериканській країні і відтепер викладатимуть українську мову у школах бразильського міста Парана. Про це повідомила дружина Посла України в Бразилії, Фабіана Тротенко.

Як зазначила Фабіана Тротенко, викладання української в Бразилії стало гарною новиною до Дня Української мови та писемності.

У свою чергу Посол Британії в Україні Джудіт Гоф також привітала українців зі святом та оприлюднила у мережі твіт про те, чому вона вивчає українську мову.

“Володіти українською мовою – найкращий спосіб зрозуміти країну, в якій я маю честь працювати і можливість познайомитися з українцями, – зазначає пані Гоф у своєму повідомленні. – Для мене говорити українською мовою – це також символ поваги до країни, яка зараз відновлюється і бореться за свій суверенітет та ідентичність”.

Як уже раніше повідомлялося, до Дня української мови посол України в Канаді написав радіодиктант, а Посол Сполучених Штатів Америки провів зустріч зі студентами Києво-Могилянської академії та розповів їм про те, який внесок молодь може зробити у майбутнє України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ