Покемони повернулися 20 років потому і знову завоювали світ, вірус справжнього ігрового божевілля невпинно шириться з кожним днем.

Гра Pokemon go з доповненою віртуальною реальністю вийшла відносно недавно, і вже встигла стати справжньою сенсацією. Багато людей по всьому світу були готові навіть кинути роботу, щоб зловити якомога більше покемонів.

За день гра приносить своїм розробникам понад 1,5 мільйона доларів.В Україні офіційна версія поки не доступна, як і у більшості країн світу. Запуск відбувається поступово.

В інтернеті нещодавно з’явився відеоролик, який показав, як кілька днів тому в центрі Токіо через гру Pokemon go почалися масові заворушення. Виявляється, в центрі міста був помічений рідкісний покемон, за яким городяни ганялися не один місяць. Це і стало причиною того, що велика кількість людей зібралися в одному місці.

Покемони буквально звели з розуму мільйони людей. Усі так захопилися новою грою, що просто не помічають, що коїться довкола.

До прикладу, американська телеведуча так захоплено ловила покемона, що не побачила, як потрапила у прямий ефір під час прогнозу погоди. А один американець врізався в поліцейський автомобіль, граючи за кермом у Pokemon Go. На щастя, ніхто не постраждав.

Рідкісний покемон з’явився на Fifth Avenue (П’ята авеню). Божевільні ловці буквально перекрили відому вулицю. В Сіетлі теж зібралося чимало людей на стадіоні. Не важко здогадатися, що шукали люди зі смартфонами.

Монстрів шукають не лише на вулиці. У Флориді покемон заховався в одному з корпусів університету. І одразу ж притягнув за собою сотні людей. Тим часом в Арізоні поліцейські розгорнули справжню спецоперацію, аби зловити рідкісного монстра.

А в Новій Зеландії молодий чоловік геть сказився – він звільнився з роботи, щоб грати у покемонів. За два місяці дивак збирається пройти гру до кінця і зібрати усіх монстрів. Також дехто навіть потрапив через гру до лікарні, адже люди перестали помічати навколишній світ, тож з необережності зазнали травм. Хитрі покемони можуть ховатися у найнесподіваніших місцях: на дорогах, у палаті, де тривають пологи або на лінії фронту в Іраку.

Через необережність людей під час перебування у віртуальній реальності масові заворушення та надзвичайні ситуації трапляються майже кожного дня. Акаунти особливо вдалих гравців продаються за мільйони доларів. Скільки ще триватиме масове божевілля?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ