Лідер, керівник та підприємець: бліц з Тетяною Федотовою, комерційним директором компанії SHIKO

0
3116

У вас бувало таке, що при знайомстві із особою, ви не могли відповісти на найпростіші запитання? Чим цікавитеся, чим займаєтеся, чому саме ця професія? Так складно умістити усі свої погляди та життєву позицію у декілька речень. Але, як сказав французький письменник Франсуа Фенелон, «чим більше ви скажете, тим менше люди запам’ятають». Ми представляємо спецпроект «5 запитань», де намагаємося зрозуміти особистість завдяки маленькій анкеті, що стилізована під першу зустріч. Знайомтесь, Тетяна Федотова – неординарна особистість, прогресивна мама та позитивна дружина.
А в робочий час:
📍комерційний директор компанії SHIKO, ексклюзивного представника Reima в Україні;
📍бізнес-консультант з питань розробки і реалізації маркетингової та комерційної стратегії.

  1. Хто Ви? Опишіть себе трьома реченнями.

Кохана жінка та мама. Лідер, керівник та підприємець. Творча особистість, яка любить життя у всіх його проявах.

  1. Та, хто Ви є сьогодні – це те, про що Ви мріяли в дитинстві?

Не зовсім, але… здебільшого – так. Я мріяла стати або дипломатом, або дизайнером одягу. Але стала комерсантом-маркетологом. Якщо розглядати переговори, як головний маркер успішної комерції, де використання інструментів дипломатії – це фундамент взаємовигідної співпраці, фактично, я стала дипломатом. Що ж стосується творчого напрямку – маркетинг це найбільш творчий процес у бізнесі, з моєї точки зору, тому, дитячі мрії майже повністю здійснилися.

  1. Якщо б була можливість повернутись у 17 років – який би шлях Ви обрали з оглядом на той досвід, що зараз маєте?

У мене немає бажання повертатися у 17 років, я дуже комфортно почувалася і почуваюся у своєму поточному віці. Мені подобається все, що відбулося у свій час, що відбувається зараз, і що відбудеться у майбутньому. Але якщо все ж таки уявити, що мені знову 17, то, мабуть, шлях був би такий самий: пошук та реалізація себе у цьому світі, пошук своєї дороги, справи, коханого чоловіка, очікування та радість появи малюка, гордість за близьких та рідних і відчуття простого і такого необхідного щастя.

Можливо, у іншому місці, на той час, я б мала більш широкі можливості і, обрала б іншу професію – більш творчу чи стала б психотерапевтом.

  1. Три поради від Вас тим, хто тільки починає власний бізнес або тим, хто на роздоріжжі.

Для початку, дайте відповідь собі самому на три запитання. Яка головна, кінцева мета Вашого бажання? Що отримаєте конкретно Ви, в кінці його реалізації? Що буде відбуватися у Вашому житті після того, як отримаєте те, що хочете?

Якщо є сильне бажання самореалізації та ясне розуміння для чого потрібен власний бізнес, дайте відповідь на наступні запитання, керуючись простим принципом 4Р – Product, Price, Place, Promotion (продукт, ціна, місце продажу, просування). Для чого і кому потрібен Ваш продукт/ послуга/ ідея? У чому її унікальність та цінність для споживача? Як споживач дізнається про Вашу пропозицію і яким чином він зможе її придбати? За результатами відповідей – оцініть свої можливості та ресурси. Виявіть зони, у яких ресурсів буде недостатньо та визначить яким чином можливо компенсувати їхній дефіцит.
І найголовніше – по-перше: не варто починати, якщо немає віри в себе і в свою справу. По-друге: бізнес не терпить емоцій – спочатку планування, підготовка та розрахунки, а вже потім реалізація і емоції від успішних результатів

  1. Що для Вас успіх та щастя?

Успіх – це стан, коли повністю співпадають три фактори: очікування результату, процес його досягнення та результат, яким пишаєшся. Досягнути цього стану дуже нелегко, але можливо.
А щастя – це гармонія у моєму житті, у кожній митті та кожному подиху, у кожному відчутті. Я – щаслива людина, чого бажаю усім!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ