Австралійська батарея Tesla за два дні принесла власникам мільйон доларів

0
2508

Австралійська система батарей Tesla через півтора місяці з моменту встановлення почала приносити прибутки. Власник третини об’єму акумулятора, компанія Neoen заробила $800 000 за рахунок торгівлі електроенергією. Про це повідомляє видання Reneweconomy.

Зазначається, що 70% ємності батарей резервується для уряду Південної Австралії. Решту об’єму використовує один із творців батареї, компанія Neoen для торгівлі на оптовому ринку. Компанія продає електроенергію за ціною близько 14 000 австралійських доларів, тоді як генерація електрики майже нічого не коштує.

Система батарей Tesla Powerpack приносить користь не лише корпоративному сектору, а суспільству. Так, акумулятор може доставляти енергію на відстані 1 000 км, таким чином забезпечуючи потреби для вугільного промислового об’єкта в штаті Вікторія. Таким чином, батарея компанії Ілона Маска змогла запобігти відключенню електроенергії в сусідньому штаті.

Компанії Tesla і Neoen вже співпрацюють для створення батареї на 20мВт в австралійському штаті Вікторія, крім того, Neoen має намір розробити батарею в Квінсленді, причому вона буде навіть більшою, ніж в Південній Австралії, хоча Tesla досі офіційно не підписала угоду про це.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ