Apple інвестує в китайську економіку та створює там науково-дослідницький центр

0
2319
Getty Images

Провідний американский виробник техніки та програмного забезпечення Apple збираєтся збільшити обсяги інвестування в економіку Китайської Народної Республіки. Про це повідомило The Wall Street Journal, посилаючись на державний телеканал КНР – CCTV. Стало відомо, що головний виконавчий директор Apple Тім Кук нещодавно здійснив вже другий свій візит до Китаю та зустрівся там з Першим віце-прем’єром національної ради КНР, Чжаном Гаолі. Вони обговорили плани інвестицій американської компанії на майбутнє та домовились, що Apple відкриє науково-дослідницкий центр у Китаї пізніше цього року.

68fbb90ee4d9bc939279499040ba02ee

Китайський ринок виявився непростим для Apple. Останнім часом, незважаючи на те, що він став основним джерелом зростання обсягу прибутку компанії протягом останніх кількох років. Як повідомляється, додатки ITunes і iBookstore нещодавно були заборонені владою, що і стало причиною першого візиту Кука в країну в цьому році.

“Ми, як і раніше, дуже оптимістичні з приводу довгострокових можливостей у Китаї, і ми продовжуємо інвестувати туди” – сказав Кук на останнішій конференції компанії Apple.

Також, протягом останніх двох кварталів у Китаї сповільнився обсяг продажів компанії, саме тому компанія так зацікавлена у налодженні зв’язків та співробітництві з владою КНР на найвищому рівні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ