Американці задоволені економікою, але не президентом – дослідження

0
2241

66% американців вважають національну економіку США “хорошою”. Це найвищий показник задоволеності економікою з 2001 року. Водночас лише 37% опитаних вважає, що політика чинного президента Дональда Трампа позитивно вплинуло на країну, в той час як 29% називає його діяльність шкідливою для економіки, а 30% вважає, що політика Трампа ні на що не вплинула.

Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на результати національного опитування Quinnipiac University National Poll.

Зазначається, що зазвичай популярність президента зростає або падає разом із задоволеністю економікою держави, однак цього разу все не так. 49% опитаних вважають, що колишній президент Барак Обама був більш відповідальним перед економікою країни, у той же час 40% вважають більш відповідальним Трампа.

73%  американців відповіли, що вони оцінюють своє власне фінансове становище як “хороше”, а 26% називають своє становище “не хорошим” або “бідним”.  Лише 24% відповіли, що політика Дональда Трампа сприяла розвитку їхнього фінансового становище, 26% вважають, що політика чинного президента шкодить їхньому фінансовому становищу і 47% впевнені, що вона ні на що не впливає.  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ