Американська торговельна палата в Україні вручила нагороди до Дня подяки – 2017

0
4098

Цьогоріч на звання осіб, організацій або проектів, які зробили найбільший внесок у розвиток та просування України, претендували 20 номінантів. Нагороду отримали Уляна Супрун, Валерія Гонтарева та НБУ, Ярослава Джонсон і організація Western NIS Enterprise Fund, а також проект Invictus Games Ukraine.

Про це йдеться на сайті chamber.ua.

“У рамках сезону Дня подяки бізнес-спільнота України назвала проекти та осіб, які зробили неоціненний вплив на Україну. Ми із задоволенням ввели нову традицію для України – висловлювати щиру подяку партнерам, колегам та друзям за все, що вони роблять для бізнесу та України”, – прокоментував Андрій Гундер, Президент Американської торговельної палати в Україні.

Цьогорічну нагороду “Вибір бізнес-спільноти 2017” вручили для в.о. міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун та її команди за серйозність у проведенні реформ. Серед переможців також Валерія Гонтарева та Національний банк України. Їх Палата нагородила за виняткові зусилля в очищенні та розвитку банківської системи. Ярославу Джонсон та Western NIS Enterprise Fund нагородили за формування майбутнього України – створення Української Академії Лідерства. Команда Invictus Games Ukraine отримала нагороду за дебют української команди на змаганнях Invictus Games у Торонто.

Кульмінацією нагороди стало вручення нагороди Моргану Вільямсу, Президенту американсько-української ділової ради. За 10 років просування американсько-українських відносин він одержав нагороду від Президента Американської торговельної палати в Україні Андрія Гундера.

Як відомо, кожного року Американська торговельна палата в Україні відзначає проекти та особистостей, які зробили вагомий внесок у розвиток сприятливого ділового та соціального середовища в Україні або просували Україну на міжнародному рівні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ