27 країн світу купили права на показ “Сторожової застави”

0
2460

Кінокомпанія Kinorob, яка займалася виготовленням першого українського фентезі “Сторожова застава” почала повернула Держкіно гроші на виробництво. Першу частину суми компанія виплатила ще у грудні 2017 року, решту планує віддати із коштів, отриманих за рахунок продажу фільму за кордоном. Про це Kinorob повідомили на своїй сторінці у Facebook.

“Першу частину коштів у розмірі 1 мільйон 20 тисяч гривень було переведено на рахунок фонду Держкіно 8 грудня 2017 року. Подальше повернення коштів планується здійснити за рахунок масштабної міжнародної дистрибуції стрічки”, – йдеться у повідомленні прес-служби компанії.

Зокрема Kinorob зазначає, що права на показ українського фентезі вже купили Китай, Південна Корея, Індія, Японія, Пакистан, Шрі-Ланка, Бангладеш, Непал, Бутан, Мальдиви, Казахстан, Молдова, Росія, Білорусь, Киргизстан, Франція та франкомовні території світу, а також Італія, Іспанія та Канада.

Восени “Сторожова застава” вийшла в прокат у Білорусі та Казахстані, а вже в грудні варіант із англійськими субтитрами став доступний для жителів 27 країн світу.

Нагадаємо, що “Сторожова Застава” — український повнометражний фільм-фентезі, знятий на мотивами однойменної книги Володимира Рутківського, що вийшов у широкий прокат 12 жовтня 2017 року. На даний момент в кінотеатрах стрічку переглянули понад 276 тис. глядачів, а касові збори картини в Україні складають понад 19 млн гривень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ