23-26 січня 2018 р. Україна представить свій інвестиційний та торговельний потенціал у Південно-Східній Азії

0
2349

З 23 січня по 26 січня 2018 року у двох потужних економічних центрах Південно-Східної Азії – Сінгапурі та Куала-Лумпурі – відбудеться Х форум «Invest & Trade in Ukraine». Організатори – A7 CONFERENCES, за підтримки Міністерства закордонних справ України.

Community Business Magazine виступає інформаційним партнером форуму.

Зона вільної торгівлі з Сінгапуром та Куала-Лумпуром може стати містком для українських експортерів на весь ринок АСЕАН:

  • Великий ринок на 635 мільйонів покупців;
  • Попит на продовольство в країнах регіону АСЕАН (Асоціація держав Південно-Східної Азії) динамічно зростає через надшвидкі темпи економічного розвитку;
  • Вже сьогодні Україна – лідер з поставок пшениці у Таїланд, а також входить у ТОП-3 країн-постачальників у Індонезію, Філіппіни та Малайзію;
  • У сфері постачання зернових Україна має великі шанси потіснити найбільших експортерів – США та Канаду;
  • Ще одним вигідним полем для експорту українських товарів є постачання м’яса. У цій галузі в українських компаній є перевага: європейські постачальники мають низьку конкурентоспроможність порівняно з українськими, а російські ринки збуту – закриті;
  • Стрімко збільшується імпорт медичних препаратів регіону АСЕАН. Вже зараз Польща постачає у цей регіон медпрепарати вартістю в $ 54.7 млн., Туреччина – $ 41.4 млн., Болгарія – $ 18.6 млн;
  • В середньому, Малайзія інвестує 1 млрд. доларів у рік у нафтогазову галузь, інфраструктурні проекти, будівництво, електроенергетику, водопостачання та туризм. В той час, як сонячної активності в України достатньо, щоб забезпечити окупність інвестицій за 6-7 років з використанням зеленого тарифу і за 13-15 років – без нього;
  • У 2016 році Сингапур зайняв 3 позицію у світі в Innovation Center Index, і 2 місце у світі серед Global Fintech Hubs. Тобто Сінгапур вже увійшов до кількості провідних інвесторів світу, зокрема у галузі новітніх технологій;
  • Цей регіон є основним імпортером літаків та вертольотів, а також запчастин для них, імпорт яких в минулому році досяг 18,7 млрд. доларів. Імпорт вантажних автомобілів збільшився до 5,7 млрд. доларів.

Х Міжнародний інвестиційний і торговельний форум в серії «Invest & Trade in Ukraine» об’єднає великі, середні та малі компанії з України, Сінгапуру та Куала-Лумпуру в рамках глобальної місії – розширення ділового співробітництва країн і створення міцної платформи для розвитку бізнесу в майбутньому. Цьогоріч проходитиме десятий форум, за спиною у А7 CONFERENCES, організаторів форуму, вже 9 міжнародних форумів “Invest & Trade in Ukraine” у Нью-Йорку (2013, 2014, 2017), Лондоні (2014), Франкфурті-на-Майні (2014), Тель-Авіві (2016), Торонто (2017), Х’юстоні (2017) та Сан-Франциско (2017).

Цього разу у фокусі – агробізнес, новітні технології, інфраструктура та енергетика. У програмі заходу – три сесії,  присвячені перспективам співпраці українських компаній із Сінгапуром та Куала-Лумпуром. Кожна частина туру  супроводжуватиметься відкритими дискусіями і зустрічами представників вищого керівництва українських, сінгапурських і куала-лумпурських інвесторів і компаній.

«Україна – це інноваційний та надійний хаб для міжнародних інвестицій і торгівлі, незважаючи на складну політичну та економічну ситуацію. Саме так ми будемо представляти Україну та форумі. Іншим нашим завданням є зміцнення відносин між трьома країнами на шляху інвестиційного та торговельного співробітництва», – зазначила Марія Барабаш, Президент та Директор А7 GROUP; Засновник Спілки українських підприємців (СУП).

Організатор – A7 CONFERENCES, Інвестиційний партнер – A7 CAPITAL. Офіційний перевізник – Turkish Airlines. Bisuness Travel Partner – AIRLIFE.  За підтримки – Ministry of Foreign Affairs of Ukraine, Action First Foundation. Агро медіа-партнер – UCAB. Медіа-партнер – журнал “Термінал”. Інформаційний партнер – Community Business Magazine.

Реєстрація та детальна програма за посиланням: a7conf.com/asia

Вартість участі  українських компаній в одному місті особисто/дистанційно – 10 000,00 грн, у двох містах особисто/дистанційно – 15 000,00 грн. Для азійських компаній, державних службовців, посольств і ЗМІ – безкоштовно (після підтвердження). Участь доступна тільки для представників топ-менеджменту.

З питань акредитації ЗМІ прохання звертатися за тел.: +38 044 227 27 77, +38 (096) 515 43 90, victoria@a7-group.com.ua (Контактна особа: Вікторія Щербатюк).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ