2018 року в Україні збільшаться атаки на розробників ПЗ та провайдерів ІТ-сервісів – ISSP

0
2132

Цього року може значно збільшитися кількість масових кібератак з метою викрадення інформації та даних із хмарних сервісів. Перехід інфраструктур та даних у хмарне середовище та Інтернет речей тільки сприятимуть збільшенню кількості кібератак в Україні. Такі прогнози дають спеціалісти із Information System Security Partners.

Метою подібних кібератак, на думку ISSP, стане отримання доступу до більшої кількості інфраструктур і, відповідно, подальша координація масових кібервторгнень та кібератак.

Для того, аби оминути цю небезпеку, рекомендується переглянути стратегію власної кібербезпеки, архітектуру мережі та сервісів, а також запровадити автоматизований моніторинг інфраструктур.

ISSP зазначає, що сьогодні найбільшій небезпеці підлягають сервіси фінансово-технічної галузі. Також усе більше вразливих місць виявляють у smart-пристроях, через які зловмисники можуть отримати доступ до всієї інфраструктури. Основною загрозою також може стати таємний майнінг – видобуток криптовалюти на комп’ютерах великих компаній без їхнього відома.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ