1000 кг цукерок для дніпрян – АВК встановила всеукраїнський рекорд 1000 кг цукерок!

0
3448

Таку кількість солодощів власного виробництва кондитерська компанія подарувала жителям та гостям Дніпра до Дня міста. Це найважчий подарунок з цукерками, який будь-коли було зроблено в Україні. Тож АВК встановила новий рекорд, який було зафіксовано у національному реєстрі.

9 вересня на Фестивальному причалі міста компанія розмістила яскраву інсталяцію – подарункову коробку, розміром три на три метри, яку наповнила солодощами. Протягом дня гості свята брали участь у розіграші та вигравали смаколики. Акція тривала нон-стоп. Всього за день було розіграно 771 ящик солодощів від АВК.

«Свято має бути солодким! Впевнений, наш подарунок – влучне доповнення заходів, що додає святу незабутньої атмосфери. Серце нашої компанії б’ється у Дніпрі. Адже саме тут знаходиться виробництво АВК, тут працює наш багатотисячний колектив! Тож, даруємо дніпрянам найкраще, що маємо – наші солодощі», – зазначив власник компанії Володимир Авраменко, урочисто відкриваючи подарункову коробку.Цього дня АВК долучилася до міської карнавальної ходи. Колона компанії була однією з наймасовіших, адже налічувала більш ніж півтисячі людей. Вулицями міста пройшли працівники фабрики разом зі своїми дітьми – юними шоколатьє.

На міській набережній АВК організувала солодке свято для дніпрян: дитяче ігрове містечко «Жувіленд», яскраві фото-зони та зони для відпочинку.

#community_magazine #avksweets

avksweets.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ