Travel Media Talks у Казахстані

0
2230

Концепцію туристичного бренду Казахстану вперше представлять широкій громадськості

Презентація відбудеться в рамках форуму TravelMediaTalks у Астані

7 грудня 2018 року в столиці Казахстану відбудеться перший концептуальний форум, присвячений ключовим тенденціям розвитку та просування вітчизняної індустрії туризму – Travel Media Talks.

Саме на цьому форумі виступить Тетяна Люлька, шеф-редактор ділового видання Community, яка розповість, як правильно сформувати бренд своєї країни, і що потрібно робити для того, щоб розвіяти вже усталену думку.

Мета проекту – обговорення ключових особливостей формування туристської галузі Казахстану ипотенциала її просування в сучасних умовах глобальної цифровізації світу.

В рамках заходу пройде презентація концепції туристського бренду країни, а також можливостей його інтерпретації в медіа-індустрії та у сфері маркетингу.

Протягом одного дня своїми поглядами та ідеями поділяться експерти у сфері туризму та медіа з 5 країн, в числі яких казахстанські фахівці та гості з Індії, України, Білорусі та Киргизстану.

У заході візьмуть участь представники галузевих державних відомств, підприємці, туроператори, асоціації та агентства, ЗМІ, блогери, лідери громадської думки та ін

Концепція проекту акумулює в собі елементи дискусійних сесій і досвід популярного у світі формату публічних виступів, реалізованого в рамках TEDTalks, де ключова роль відводиться поодиноким спікерам з короткими презентаціями, лекціями, виступами та майстер-класами.

Теглайн форуму – «Туризм в епоху глобальної цифровізації: курс на нове покоління». У програмі заходу – панельні дискусії та майстер-класи, а також ексклюзивна відео-презентація про глобальні тренди і сценарії розвитку майбутнього туризму.

Яким є портрет сучасного туриста і як він змінюється під впливом digital-трансформації? Вдалося Казахстану сформувати власний туристичний бренд країни? Що є ключовою проблемою розвитку галузі? Чому сторітелінг, контент-маркетинг та івент-менеджмент є найбільш ефективними інструментами туристичного маркетингу? Які виклики належить подолати туристичній індустрії при побудові комунікації з аудиторією? На ці та інші питання відповідатимуть спікери Travel Media Talks.

На заході виступлять:

Тетяна Люлька, шеф-редактор ділового видання Community (Україна)
Дікшіт Мундра – мандрівник Nat Geo, тревел-фотограф (Індія)
Андрій Пугач – архітектурний і пейзажний фотограф (Білорусія)
Максат Чакиев – організатор TheWorldNomadGames (Киргизстан)
Кайрат Садвакасов– заступник голови правління національної компанії «Kazakh Tourism»
Санияр Айтекенов– директор ТОО «Astana Convention Bureau»
Зорі Розмат – медіа-менеджер, засновник проекту Steppe.asia
Руслан Жемков – генеральний директор Євразійського Медіа Форуму

Організатором форуму є АТ НК «Kazakh Tourism» за підтримки Комітету індустрії туризму Міністерства культури та спорту Республіки Казахстан.

Контакти для ЗМі:  

Дмитро Гордієнко,

+7 701 216 88 62

dg@actionmedia.kz

Ботагоз Токтар,

+7 702 714 6819

bt@actionmedia.kz

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ