Ізраїльський стартап нагодує весь світ

0
2334

Вегетеріанці можуть видихнути з полегшенням, адже Ізраїльський біотехнічний проект SuperMeat має а меті повністю змінити підхід людей у світі до споживання їжі та здійснити революцію у сьогоднішній індустрії м`яса, яка була незмінною з ідустріальних часів.

Разом з провідними дослідниками і вченими, SuperMeat розробляє новий вид культивованого м’яса з клітин курки, щоб замінити м’ясо, яке споживається та реалізуєтся сьогодні по всьому світу. Маючи надію, що новостворений девайс зможе вирощувати цілі курячі грудинки. Це має бути така сама курятина на смак, але вирощуватися вона буде незалежно від тіла самої тварини.

З надією зробити культивоване м’ясо в лабораторих умовах “прийнятного для заміни м’яса тварини,” SuperMeat прагне розмістити свою продукцію в продуктових магазинах, ресторанах, і так, навіть у вашому будинку. Пропонована технологія буде органічно вирощувати м’ясо в пристроях, які призначені для “імітації природної фізіології тварин, що дозволяє економічне та ефективне виробництво м’яса, ” Вчені збираються спочатку взяти невеликий зразок біопсії з курки, а потім з окремих клітин виростити культуру. Після того, як ці клітини вирощують в натуральну величину тканини, команда сподівається, що це “призведе до курячого м’яса, яке не можна буде відрізнити від звичайного м’яса з точки зору смаку і текстури.”

Теоретично, це створить поновлюване та доступне джерело їжі для людей, припинення жорстокого поводження з тваринами, скорочення викидів вуглецю, і, в цілому, дозволить нам відчувати себе краще коли ми їмо м’ясо (якщо ви зможете прийняти принцип такого виробництва). З огляду на поширеність курчатини серед американських соживачів, SuperMeat мають всі шанси стати прибутковим бізнесом із глобальними наслідками для світу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ