Компанію Apple та її продукти можна сміливо назвати особливими. Проте у компанії є конкуренти. Головним конкурентом можна назвати компанію Samsung. Час від часу з’являються новини про успіхи на ринку США, домашньому ринку компанії Apple. При цьому Apple не надто активно працює в Південній Кореї. Але здається, все може змінитися, коли Apple оголосить Samsung справжню війну.

Південна Корея – четверта азіатська країна за рівнем розвитку економіки. Південнокорейський ринок важливий для Apple, але, незважаючи на це, компанія не робила серйозних зусиль для його завоювання. Зрозуміло, в Південній Кореї продаються iPhone, але велика частина продажів доводиться на офіційних реселерів. У той же час 80% ринку смартфонів Південної Кореї належить компаніям Samsung і LG. Ці дві компанії прекрасно почувають себе на своїй рідній території.

Початок війни полягає у тому, що, згідно з даними Wall Street Journal, Apple відкриє свій фірмовий Apple Store, і відкриє не де-небудь, а прямо навпроти штаб-квартири Samsung в Сеулі. Зрозуміло, ми пам’ятаємо рекламу (навіть не одну) Samsung, в якій компанія висміює продукти Apple, але саме цей крок можна вважати оголошенням війни. Подібні дії властиві німецьким виробникам автомобілів, які поколіннями конкурують один з одним. Сьогодні війну можуть собі дозволити і виробники електроніки.

Що стосується нової продукції Apple, новинка від Apple вийшла, як і раніше, у двох варіантах – iPhone 7 та iPhone 7 Plus. При цьому виправдалася лише частина прогнозів щодо нововведень у наступній серії смартфонів.

Нові смартфони отримали закруглений корпус зі скла і алюмінію, а також перероблену кнопку Home з розпізнаванням сили натискання і Taptic Engine. Гаджети також мають два стереодинаміки і захист від води і пилу за стандартом IP 67.

iPhone 7 коштує 649 доларів за 32-гігабайтну версію (iPhone 7 Plus –  749 доларів). Смартфони продаються з об’ємом внутрішньої пам’яті в 32, 128 і 256 гігабайт.

При цьому гаджети втратили 3,5-міліметровий роз’єм для навушників, які тепер приєднуються через порт Lightning. У комплекті з iPhone є також перехідник для стандартних навушників.

Тим часом популярний блогер TechRax несподівано опублікував відеоінструкції, як просвердлити дірку в iPhone 7, щоб зробити з неї 3,5-міліметровий роз’єм для навушників.

2-sent-3-dopoln

Ролик на YouTube менш ніж за тиждень зібрав вісім мільйонів переглядів, а сотні глядачів повірили блогеру і зробили все так, як у ролику.

Блогер розповів, що Apple сховала роз’єм під корпусом, так що смартфон потрібно затиснути в лещата і просвердлити в його підставі 3,5-міліметровий діру.

Судячи з коментарів і достатку дізлайків під роликом, велика кількість користувачів зламала свої гаджети.

«Я зробив, як показано, і тепер у мене зламався дисплей і не працює телефон. Я зробив найбільшу помилку в житті, подивившись це відео»,  – поскаржився один з користувачів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ