10 найкращіх міст для життя на планеті

0
3159
  • Окленд

Окленд робить кроки в напрямку розробки більш сильної, інноваційно-орієнтованої економіки – на чолі з перепланування набережної Віньярд в сучасний багатофункціональний район, включаючи новий центр для інновацій. З усе більш позитивною динамікою економіки, Окленд хвалять за його стабільність, високий рівень освіти населення і його унікальну природу. Небагато міст можуть зрівнятися з гаванями, пляжами і островами, які складають широку берегову лінію Окленда. Крім того, в місті починають вирішувати існуючі проблеми інфраструктури, зокрема, майбутній проект Міського залізничного з’єднання .

most_iz_san-francisko_v_oklend

  • Берлін

Місто з найбільшою демографією в списку та з населенням близько 4,4 мільйони людей. Берлін за останні кілька років зазнав значних змін, зарекомендувавши себе як провідний центр високотехнологічних стартапів та технологій у Європі. Ці успіхи були досягнуті завдяки берлінському “хайпу” та великій кількості прогресивних міленіалів(людей, які народилися після 1985р.), а також доступними цінами на житло, що є ключовим фактором успіху міста. Нова система регуляції оренди  була створена для того, щоб ціни на житло не ставили під загрозу успіх міста.

берлин

  • Копенгаген

Вважається одним із найбільш зелених міст у світі з численними відкритими просторами для відпочинку та дозвілля людей. Також Копенгаген відомий своїм акцентом на пересуванні велосипедом, що складає 36% усіх поїздок містом. Притримуючись даної концепції мер міста Франк Йенсен оголосив амбітні плани до 2025 року щодо нівеляції викидів вуглекислого газу в атмосферу, тому Копенгаген може досягнути данної мети одним із перших серед провідних міст. Його репутація комфортного для життя міста зумовлена його культурною спадщиною, стійким розвитком та ефективоню з’єднаністю міста.

копенгаген

  • Гельсінкі

Незважаючи на економічні проблеми Фінляндії після глобальної фінансової кризи, Гельсінкі залишається одним з найбільш зручних для життя міст у світі. Також, Фінляндія відома своєю однією з найкрощих у світі систем освіти і сильною підтримкою на рівні міст для підприємців. Гельсінкі є дуже інноваційним містом завдяки своїй адміністраціїа а також світовим лідером в області смарт-управління та взаємоді з громадянами, зокрема, через портал відкритих даних міста. Також влада створює нові амбіційні підходи до забезпечення ефективної системи громадського транспорту.

гельсінкі

  • Мельбурн

Займає перше місце у списку міст за якістю життя згідно з оцінкою Economist Intelligence Unit’s Liveability Ranking, Мельбурн хвалять за його зелені насадження, культурне розмаїття та інфраструктуру. Також тут знаходяться провідні університети світового класу та дуже якісна система охорони здоров’я. Крупномаштабне перепланування доків Мельбурну активізувало екосистему міста та з’єднало його з береовою лінією.

Melbourne-1920x1200-001

  • Стокгольм

Відомий як “Столиця Сканинавії”, Стокгольм славиться своїми зеленими просторами, інфрастуктурою світового класу та екологічними ініціативами. Місто також є динамічним європейським технологічним центром, де народилися такі проекти як: Spotify, Skype та розробника мобільних ігор King – компанії, яка генерує міл’ярдними статками. Стокгольм – швидко зростаюче місто з процвітаючою економікою, проте, ціни на житло з кожним роком стають все дорожче, що може завадити йому у майбутному.

K

  • Сідней

Цому місті вдається поєднувати у собі те, чого прагнуть білшість розвинених міст світу, а саме: економічну могутність та дуже високу якість життя у найкращих її проявах. У Сіднеї знаходиться найдинамічніший ринок нерухомості у світі, який за оцінками експертів ще буде рости у 2016 році. Саме тому тому він такий привабливий для комерційних інвестицій у нерухомість. Поєднуючи у собі чудовий клімат, надзвичайну архітектуру, першокласну систему охорони здоров’я та освіти, це місто є одним із найпривабливіших для життя.

сідней

  • Відень

Відомий своєю багатою культурою спадщиною та автентичною архітектурою, щорічно притягує до себе мільйони туристів з усього світу. Одна з найавторитетніших консалтингових компаній у сфері людських ресурсів з управління персоналом і пов’язаних з ними фінансовими послугами Mercer відзначає Відень, як найкраще місто для життя. Влада австрійскьго міста має зобовов’язання перед своїми містянами у вигляді надання певним верствам населення житлових умов (місту належить приблизно 25% житлового фонду Відня), роблячи його відносно доступним  для проживання громадянам. В той же час, технічний і зелений потенціал міста буде збілшений завдяки розвитку іноваційного району Aspern, живої лабораторії, яка розробляється спільно з компанією Siemens.

Vienna

  • Цюріх

Являє собою дійсно глобальне місто, яке за словами Monocle: “Маленький добрезбалансований всесвіт, у якого є чому повчитися білшим містам-сусідам”. Вважаєтся одним із десяти фінансових центрів світу, наряду з такими містами як: Токіо, Сеул та Вашингтон, недивлячись на те, що населення Цюріха складає лише 400.000 чоловік. Зумовлене демографією та малими розмірами економічне становище міста робить жителів Цюріху одними з найбагатших людей у світі, які насолоджуються якістю свого життя.

zurich_6

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ