Відкриття кінотеатрів, Instagram та Banda: дайджест подій за тиждень

0
1423

Український проєкт Banda визнали найефективнішим рекламним агентством світу.

Креативна агенція Banda очолила топ незалежних світових рекламних компаній за версією Global Effie Index. Рейтинг складався, спираючись на об’єктивні показники, серед яких впізнаваність бренду та кількість престижних нагород.
– Я певен, що люди не прагнуть купити ідеальний товар в ідеального виробника, вони хочуть купувати в того, до кого лежить душа. Їм важливо бачити справжні обличчя, а не корпоративних бовдурів, спілкуватися з живими брендами, а не з ботами й впізнавати в рекламі самих себе зі своїми, часом смішними неідеальностями, а не дивитися на манекени із білосніжними зубами. Креативність полягає не в тому, щоб справляти враження на людей, а в тому, щоб бути з ними чесними», – розповів Ярослав Сердюк, співзасновник Banda.
Також, згідно з рейтингом, найефективнішим рекламодавцем став Unilever, найефективнішим брендом стала Coca-Cola, найефективнішою рекламною групою стала WPP Group.

Авторські права: Instagram ввів нові правила.

Представники соцмережі Instagram зобов’язали запитувати дозволу в авторів для використання їхнього фото з відкритого профілю. Якщо це не буде зроблено, власник акаунту може подати в суд за фактом порушення авторських прав.
Оновлення правил пов’язане із судовим процесом у США, коли фотограф Еліот Макгакен подав позив на сайт Newsweek, що використали його знімок без дозволу.
Адміністрація Instagram зазначила, що правила використання соцмережі не наділяють сайти субліцензією з правом вбудовувати чужі публікації. У розділі про авторські права вказано, що користувачі зберігають за собою право дозволяти або забороняти використання фото з особистого профілю.

Випустили телефон, що вимірює температуру тіла.

Цей гаджет з’явився у китайській компанії Honor, дочірнього бренду гіганту Huawei. Телефон моделі Honor Play 4 Pro оснащений інфрачервоним датчиком, що дозволяє виміряти температуру тіла набагато швидше, аніж за допомогою термометру.
Модель вийде на китайський ринок протягом декількох тижнів і коштуватиме близько €349.

У Києві з’явився сенс сортувати сміття. Нарешті.

– Мене часто запитують: «А куди ж їдуть відсортовані відходи?! А чи не на полігон в одній машині з іншим сміттям?» Ні! І якщо така практика колись була, то ми її припинили, – сказав заступник київського міського голови Петро Пантелеєв.
Він розповів, що у 15 столичних парках встановлять контейнери для роздільного збору пластику, паперу та скла. І тепер це має сенс, бо забиратимуть відсортоване сміття на переробку, а не на звалище, як раніше.
На сьогодні контейнери вже встановили у парку на Троєщині та уздовж проспекту Шухевича.

Кінотеатри України планують відкрити другого липня.

Про це повідомив міністр культури Олександр Ткаченко. Спочатку відкриття прогнозували на десяте червня, але пандемія сильно вплинула на кіноіндустрію. Не усі компанії могли або хотіли випускати стрічки за таких умов.
Найгучніший успіх цього літа пророкують голлівудському фільму «Тенет» режисера Крістофера Нолана, що вийде шістнадцятого липня. Це шпигунський фільм, дії якого відбуваються по усій планеті, у тому числі в Україні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ