У Києві побудують футуристичний міст: дайджест українських подій за тиждень

0
1353

🤖 У Києві побудують футуристичний міст.

Архітектор Андрій Миргородський розповів, що працює над незвичайним мостом. Той матиме підсвітку та хвилеподібну форму й об’єднуватиме Оболонську набережну та Оболонський острів. Міст може з’явитися в столиці вже восени, проте через карантин терміни напевно пересунуть.
В Оболонській РДА сказали, що ще ведуться підготовчі роботи, геологорозвідка і проєкт поки не затверджений.

🤖 Національний музей історії України у Другій світовій війні запустив перший український музейний подкаст.
Стартовий сезон називається «Щоденники війни». Вже можна слухати записи мешканки окупованого Києва Ніни Герасимової. Нові випуски з’являтимуться щотижня на сайті музею.

🤖 Етногурт DakhaBrakha  випустив альбом Alambari, який назвали на честь бразильського міста. Саме там музиканти записали нову платівку, у яку входить дев’ять композицій.
Музиканти порівнюють свою творчість із подорожжю, а новий запис – бразильською зупинкою у цьому маршруті. «Їхній основний матеріал – фольк, який вони використовують наче тісто та ліплять усе, що їм заманеться. А як начинку беруть усе, до чого душа ляже: від року й хіп-хопу до танго й блюзу. У відсиланнях і змістах, які зашиті в Alambari, можна загубитися. Їх настільки багато, що ловиш себе на музичній параної – а чи це справді алюзія, чи плід моєї уяви? Відповіді на це питання не буде. Можливо навіть і сам гурт не завжди знає, де він когось інтуїтивно процитував», – розповідає про альбом критик Олексій Бондаренко.
Нагадуємо, що цього року DakhaBrakha стали лауреатами Шевченківської премії.

🤖 Із вимиранням тварин борються тишею. З 1 квітня по 15 червня пройде всеукраїнський «сезон тиші», що спрямований на охорону середовища існування тварин. У цей час заборонена пальба, феєрверки, вирубка лісу та інші гучні заходи на природній території. За порушення можна отримати штраф до 850 грн. та до 1190 грн. для посадових осіб. Про це повідомив голова Державної екологічної інспекції Єгор Фірсов на своїй сторінці у Facebook.

🤖 Українці запускають власний TikTok. До кінця року на відеохостигу Youtube відкриється проєкт для обміну короткими музичними відео Shorts. Він буде доступний на окремій вкладці. Про це повідомляє видання The Information.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ