Секрет картини Мунка, нова українська музика, Clubhouse: дайджест

0
2152

LinkedIn тепер і для фрилансерів.

Компанія LinkedIn розробила сервіс для пошуку замовлень для фрилансерів – Marketplaces. Про це пише The Information. Запустити нововведення планують у вересні.

На сервісі Marketplaces фрилансери продаватимуть послуги, а клієнти – матимуть змогу порівняти  ціни та знайти виконавців у сфері копірайтингу, розроблення програмного забезпечення, консалтингових і маркетингових послуг.

 

Розкрили секрет загадкового напису на картині Мунка.

На знаменитій картині Едварда Мунка «Крик» є напис «Це міг намалювати лише божевільний», який роками вивчали дослідники Національного музею мистецтва в Осло. Вони постановили, що підпис було зроблено вже після завершення твору, але почерк точно належить Мунку. До цього вважалося, що це акт вандалізму.

Кураторка музею та відповідальна за дослідження Мей Брітт Гюленг припускає, що Мунк доповнив картину цією фразою після того, як студент-медик назвав його божевільним у 1895-му. Художник образився та додав іронічний коментар до «Крику».

– Скільки я себе пам’ятаю, я страждав від глибокого почуття тривоги, яке я намагався виразити у своєму мистецтві. Без цієї тривоги та хвороби я був би як корабель без керма, — писав Мунк у щоденниках.

Едвард Мунк, “Крик”. widewalls.ch

Нова українська сцена.

На телеканалі UA:Культура пройшов концерт 14-ти молодих українських виконавців, яких обрала редакція музичного порталу «СЛУХ».

«Іво Бобул та ВІА «Кобза» – теж непогана музика. Але майбутнє за молодими артистами. Саме тому ми разом з онлайн-медіа про музику «Слух» сформували список молодих і перспективних українських артистів, запросили їх до себе в студію пограти наживо», – кажуть на «Суспільному».

Участь у концерті «Нова сцена. Молоді виконавці на UA: Культура» взяли Kulshenka, Moonzoo, Our Atlantic, Karoon, Тонка, Схожа, Krapka;Kома, Love’n’Joy, Lucas Bird, Zbaraski, Blooms Corda, Banned Society, Джозерс, Дао Парк.

Виступ поп-гурту “Тонка” на «Нова сцена. Молоді виконавці на UA: Культура». Фото: https://suspilne.media

У Києві створили крижану карусель.

На озерах екопарку «Осокорки» в Києві створили атракціон з льоду – Kyiv Ice Carousel 2021. Для цього місцеві жителі вирізали з криги величезне коло, діаметром у 22 метри та вагою у 63 тонни.

Це не перший рік, коли кияни робили таку карусель:

«Перша карусель зайняла в нас більше 12 годин і почала обертається тільки пізно вночі. Цього разу все зайняло менше 2 годин», – пише користувачка Instagram Анна.

Що з цього вийшло, можна подивитися у стильному відео.

Головна вечірка року тепер і на Android.

Мобільний додаток Clubhouse, що став феноменом останнього часу, скоро стане доступним і на Android.  Команда найняла розробницю цього програмного забезпечення. Нею стала Мопева Огундіпе.  «Сьогодні був мій перший день у Clubhouse. Якщо ви мене знаєте, імовірно, розумієте, що в мене є свої думки про додаток тільки на iOS, тому я дуже рада доєднатися до команди, щоб зробити вечірку й на Android», – написала вона.

Clubhouse – це додаток, основою якого є голосові повідомлення. У ньому користувачі розділяються на «кімнати» та «клуби» за інтересами та спілкуються. Потрапити до Clubhouse можна лише за запрошенням, але станом на лютий 2021 там уже 3 млн користувачів.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ