Перша книга про українську моду доступна онлайн

0
1919

Минулого тижня друком вийшла книга «Довідник української моди», а з 28 жовтня її матеріали з’явилися у вільному доступі в інтернеті. Розбираємося, що це таке.

Історикиня моди Зоя Звиняцьківська разом із журналістом та редактором відділу моди Harper’s Bazaar Ukraine Антоном Єременко системно описали сучасну індустрію української моди у форматі книги. Для її реалізації, автори записали сто годин інтерв’ю з 92-ма спеціалістами: дизайнерами, стилістами, фотографами. Серед персонажів – Юлія Пеліпас, Віта Кін, Дмитро Євенко та Оксана Хант.

Фото: vogue.ua

Обсяг видання складає 192 сторінки, видається одразу українською та англійською. Над оформленням працював дизайнер Гліб Муха та фотографиня  Юлія Крайст.  Онлайн-версію можна переглянути тут.

– Головними умовами нашої роботи були незаангажованість та увага до фактів. Треба було привести несформовану множину уявлень про вітчизняну модну індустрію в систему, що відповідає критеріям глобальної моди. Українська модна індустрія — динамічне та масштабне явище, і нашою метою було показати його комплексно, дати цілісну картину, – розповідає Зоя Звиняцьківська.

«Довідник української моди» створено за підтримки Українського культурного фонду.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ