Найстильніші українські маски та Пулітцерівська премія: дайджест останніх подій

0
1297

У кліпі гурту Queen показали безлюдний Майдан Незалежності.

Британський колектив Queen разом зі співаком Адамом Ламбертом зняли відео у підтримку медиків, що працюють під час епідемії COVID-19. У відеоряді показали найпопулярніші світові місця, які зараз пустують. Серед них і київський Майдан Незалежності.

Відео You are the Champions («Ви – чемпіони») – це римейк на один з найвідоміших хітів британців – We are the Champions. Зазначається, що компанія Shutterstock та його світова спільнота відеооператорів пожертвували якісні відеокліпи для використання у цьому відео. Самі ж музиканти знімали себе вдома.

Українські маски увійшли до рейтингу найкреативніших за версією Forbes.

Відомий американський журнал склав топ-20 світових компаній, що виготовляють стильні маски. До цього рейтингу потрапила й українська дизайнерка Юлія Перекрестова та її бренд Juliya Kros.

Маски виготовляються з екошкіри та щільного котону. Іноді додають металеву застібку. За словами дизайнерки, вона використовує тканину, що залишилася з двох останніх колекцій.

Українська «Вікіпедія» відвойовує популярність.

Українська версія вільної онлайн-енциклопедії вперше досягла 100 млн. переглядів за місяць. Це дозволило їй піднятися на чотири щаблі у порівнянні з «Вікіпедіями» іншими мовами. Про це повідомляє Юрій Пероганич, гендиректор Асоціації підприємств інформаційних технологій України, співзасновник ГО «Творча еліта України»:
«У порівнянні з квітнем 2019-го, українська “Вікіпедія” за відвідуваністю піднялася на чотири щаблі з 20-го на 16-е місце, випередивши “Вікіпедії” шведською, чеською, корейською, в’єтнамською та фінською мовами, але пропустивши вперед турецьку, яка в Туреччині рік тому ще була під забороною».

Google вчитиме дітей читати.

Компанія  Google розробила додаток Read-Along, що спрямований допомогти дітям молодших класів покращити навички читання. Він використовує функції розпізнавання мови і перетворення тексту в мову.
Також у додаток вбудований помічник Diya, що знаходить неточності у вимові дитини та допомагає подолати їй цю проблему.
У міру того, як діти поступово покращують свій рівень читання за допомогою програми, вони отримують різні нагороди і призовий контент. Компанія підкреслила, що використала зразки голосу дітей, щоб зробити продукт кращим. Тож, не треба боятися, що ваша дитина після занять з Read-Along розмовлятиме голосом Google-робота.

Пулітцерівська премія 2020: буллінг, смертельні хвороби, прощання з міфами.

Оголосили переможців однієї з найважливіших премій в області літератури та журналістики – Пулітцерівської.

Лауреатом у номінації «Художня література» став американець Колсон Вайтхед. Його книга The Nickel Boys («Нікелеві хлопці») розповідає про реальні історії знущання над учнями у флоридській реформаторській школі.

У номінації «Нон-фікшн» перемогли два автори: Анна Боєр за книжку The Undying («Безсмертні»),  про вплив капіталізму на лікування раку в США; та Грег Грандім за The End of the Myth («Кінець міфу») – книжку, яка випробовує американський міф постійної експансії та зростання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ