Еротичний фільм про Львів та підтримка малого бізнесу: дайджест подій за тиждень

0
1883
Кадр з фільму "Порядна львівська пані", 2020 р.

🌿 У вільний доступ виклали еротичну комедію про Львів.
Фільм називається «Порядна львівська пані». За сюжетом, молода інтелігентна жінка Пенелопа працює у архіві та майже не бачить життя. Кожен її день складається зі звичної схеми «сім’я та робота». Все це надзвичайно нудно. Але вона знаходить людину, яка розпалює всередині пристрасть – молодого доктора наук Дмитра Остромирського.
Фільм зняли за однойменним романом Люби Клименко – альтер-его відомої української письменниці Марини Гримич. Під цим псевдонімом літераторка випускає еротичні твори ще з 2006-го.
Режисеркою виступила дебютантка Наталя Пасеницька. Подивитися стрічку можна на YouTube-каналі Держкіно.

 

🌿 Київський кінотеатр «Жовтень» продаватиме сертифікати у підтримку лікарів.
Столичний кінотеатр запустив продаж сертифікатів, які можна буде обміняти на два квитки на будь-який сеанс протягом шести місяців по закінченню карантину. Коштує він 130 грн., що становить середню ціну одного квитка у «Жовтень». По 20 гривень з кожного проданого сертифікату віддадуть на закупівлю масок, які потім передаватимуть медичним закладам Києва.

 

🌿 В Україні з’явилося медіа для жінок.
Wonderzine Україна
– це новий проєкт команди Zdatni, у яку входять портали The Village Україна, Inspired та Barout. У ньому висвітлюватимуться питання кар’єри, стосунків, здоров’я, стилю, культури, усвідомленості й гендерної рівності.
«Ми створюємо безпечний простір без шеймінгу й токсичності, де жінки діляться своїми історіями та підтримують одна одну. У нас немає заборонених тем: ми не соромимося говорити про кар’єру, гроші, секс, ментальне здоров’я», – розповідає команда.
Редакція виступає за гендерну рівність і підтримує спільноту ЛГБТ+.

 

🌿 Instagram підтримав малий бізнес.
У соціальній мережі з’явилися нові функції для купівлі товарів та подарункових карток. Тепер на сторінках малих компаній з’явиться кнопка для замовлення та стікери для збору коштів у підтримку підприємства.
Користувачі зможуть робити покупки через партнерський сайт Instagram. Спочатку нові функції стали доступні у США й Канаді, а протягом кількох тижнів почнуть діяти в усіх країнах.

 

🌿 У Львові відсвяткували перше українське онлайн-весілля.
Ігор зі Львова ті Інна з Києва завжди хотіли незвичайну церемонію одруження – так і вийшло. Вони відсвяткували майже у порожньому залі – тільки з ведучим, фотографом та діджеєм. Але з великим екраном, де розмістилося 70 гостів з 5 країн.
Таким чином в Україні проводиться весілля під час пандемії. У масках та рукавичках, проте із традиційними конкурсами в онлайн-режимі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ