Дантес та Дорофєєва віддали свої сторінки в Instagram малому бізнесу

0
1542

Співак Володимир Дантес вирішив підтримати малий та середній бізнес під час пандемії. Для цього артист запропонував підприємцям безкоштовно розміщувати пости з інформацією про їхні компанії на своїй сторінці в Instagram.

Я хочу віддати один свій пост і сторіз для того, щоб двічі на місяць безкоштовно рекламувати твою справу. Протягом трьох місяців я хочу допомагати малому і середньому бізнесу в Україні. Якщо ти щось робиш сам: печеш, шиєш, робиш настоянку з молока єдинорога, обмежень немає – то надсилай заявку, – розповів Дантес.

Артист зазначив, що він розмістить лише інформацію про кандидатів, які йому сподобалися найбільше.

Ініціативу назвали Post4Rost. До неї вже приєдналася й інші знаменитості – Лєра Бородіна, Гарік Корогодський, Олена Гудкова, Олексій Дурнєв та Надя Дорофєєва, надавши місце у своїх соціальних мережах.

Кількість їхніх підписників в Instagram:

– Надя Дорофєєва – 4,9 млн.
– Володимир Дантес – 561 тис.
– Олексій Дурнєв – 336 тис.
– Лєра Бородіна – 245 тис.
– Гарік Корогодський – 63 тис.
– Олена Гудкова – 35 тис.

– За все своє життя я був помічником столяра, МС в клубі, співав у церкві і хорі хлопчиків при оперному театрі, збирав яблука, працював барменом, офіціантом, продавцем в магазині, встановлював відеоохоронні системи спостереження і ролети, а також викладав вокал. Я розумію, під час кризи страждають всі, але найбільше малий і середній бізнес. Тому хочу підтримати таких же хлопців, як і я. Хлопців, які відкрили свою першу справу і в період карантину можуть понести критичні збитки – продовжує Дантес.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ