Умови користування сайтом

Умови користування сайтом

Доступ до цього сайту (community) і його використання надається community на наступних умовах:
1. Користуючись сайтом community, ви погоджуєтесь на юридично обов’язкове виконання даних умов, які вступають в силу негайно при першому відвідуванні вами сайту community. Якщо ви не згодні юридично зобов’язатися виконувати ці умови, будь-ласка, не заходьте і/або не користуйтесь сайтом community.
2. Community залишає за собою право змінювати дані правила у будь-який час, публікуючи зміни на сайті. Будь ласка, регулярно перечитуйте дані умови, щоб бути в курсі всіх змін, що вносяться community. Якщо ви продовжуєте користуватися сайтом community після публікації змін, ви автоматично берете на себе юридичне зобов’язання виконувати дані правила з усіма внесеними до них виправленнями та/або змінами.
Користування сайтом community
3. Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, передавати, передавати, надавати в громадське користування або іншим чином використовувати зміст сайту community за винятком особистих, некомерційних цілей. Ви також погоджуєтеся не адаптувати, не змінювати і не створювати похідних робіт ні з яких елементів змісту community, за винятком особистих, некомерційних цілей. Будь-яке використання змісту сайту community можливе лише з попередньої письмової згоди community.
4. Ви погоджуєтесь використовувати community виключно в законних цілях і таким чином, щоб не порушувати права інших користувачів, не обмежувати і не перешкоджати доступу інших людей до сайту community та користування ним. Не допускається докучати іншим користувачам, заподіювати їм незручності, передавати брутальні, лайливі або образливі повідомлення, а також порушувати звичайну роботу форумів community.
Відхилення та обмеження відповідальності
5. Зміст сайту community, включаючи інформацію, імена, назви, зображення, фотографії, логотипи та зображення, що мають відношення до community, її продукції і послуг (або до продукції та послуг третіх осіб), який надається “ЯК Є” без гарантії якості) і за принципом “Є В НАЯВНОСТІ”, без якої-небудь відповідальності або яких би то не було гарантій (самостійних або передбачених законом) в рамках діючого законодавства, включаючи відповідальність за незадовільну якість, за непридатність до використання у визначених цілях, гарантію непорушення прав інтелектуальної власності, гарантії сумісності, безпеки і точності.
6. Community ні за яких обставин не несе відповідальності за такі втрати й/або збитки (незалежно від того, чи були вони передбачені, передбачувані, відомі чи ні):
a) втрата даних;
b) втрата доходу або очікуваного прибутку;
c) втрата підприємства;
d) втрата можливості;
e) втрата доброї волі або збиток репутації;
f) втрати, понесені третіми особами; або
g) будь-які непрямі, що логічно випливають, особливі збитки або штрафи, викликані використанням сайту community незалежно від виду дій.
7. Community не гарантує, що зміст і робота сайту community будуть неперервними і безпомилковими, що дефекти будуть виправлятися, а також що community або сервер, що забезпечує доступ до цього сайту, не містять вірусів і програмних помилок.
Інтелектуальна власність
8. Імена, зображення і логотипи, що визначають Community або третіх осіб, а також їх продукцію і послуги, захищені авторськими правами, а також правами на дизайн і торгові знаки Community та/або третіх осіб. Ніщо, що міститься в даних умовах не може бути витлумачено як надання побічно, за замовчуванням або інакше якої б то не було ліцензії або права на використання торгової марки, патенту, прав на дизайн або авторських прав Community або будь-яких третіх осіб.
Участь у роботі community
9. Коли ви надсилаєте свої матеріали на community (в тому числі текст, фотографії, графіку, відео або аудіо), ви погоджуєтесь передати community постійне, безоплатне, неексклюзивне, з правом переуступки дозвіл і право на використання, відтворення, зміну, адаптацію, публікацію, переклад, створення похідної продукції, поширення, виконання, ефірну трансляцію і здійснення авторських та видавничих прав стосовно цього матеріалу по всьому світу і/або включення його в інші твори, що поширюються як вже відомих, так і будь-яким поки не винайдений спосіб, без обмеження строку дії цих прав і будь-яких інших прав, які можуть бути пов’язані з надісланим вами матеріалом, з дотриманням умов конфіденційності, перерахованих в Угоді про конфіденційність особистих даних користувачів сайту community. Якщо ви не хочете надавати ці права Community, ми радимо вам не надсилати свої матеріали на Community.
10. В продовження параграфа 9, відправляючи ваші матеріали на community, ви:
10.1 підтверджуєте, що ваш матеріал
10.1.1 є вашим власним твором і що ви володієте правом надавати його Community для всіх перерахованих вище потреб; а також
10.1.2 не є наклепницьким або ображає честь і гідність; а також
10.1.3 не порушує ніяких законів; а також
10.2 ви погоджуєтесь відшкодувати Community будь-які судові витрати, збитки та інші витрати, які Community може понести в результаті порушення вами вищевказаних умов; а також
10.3 погоджуєтесь відмовитися від будь-яких моральних прав на ваш матеріал, пов’язаних з відправкою його на Community, які випливають з факту його публікації чи інших методів використання, зазначених вище.
Правила форумів community
11. Ви погоджуєтесь користуватися форумами community у відповідності з даними правилами.
Про ваших повідомленнях:
§ Слідкуйте за тим, щоб ваші повідомлення не були надто емоційні або розв’язні по тону.
§ Будьте ввічливі. Не пишіть протизаконних, наклепницьких, непристойних, нецензурних, расистські, шовіністичні, людиноненависницьких, сексуально відвертих, образливих, що містять погрози або викликають інші подібні заперечення повідомлень.
§ Не лайтеся. Повідомлення з лайливими словами, будуть заблоковані. Ми залишаємо за собою право видаляти повідомлення, у яких містяться грубі і нецензурні вирази.
§ Не зловживайте механізмом форумів. Не допускається надсилання одного і того ж (або дуже схожого) повідомлення одночасно на декілька форумів. Також не допускається надсилання одного і того ж (або дуже схожого) повідомлення багато разів один і той же форум, особливо якщо подібні повідомлення не мають відношення до тем дискусій. Якщо ви будете відправляти подібні повідомлення, ми видалимо їх і, можливо, скасуємо вашу реєстрацію на форумах Community.
§ Особисті дані. Не розголошуйте в своїх повідомленнях ніякої особистої інформації про себе або про кого-небудь іншого (наприклад: телефонний номер, домашня адреса, адреса електронної пошти). Будь ласка, не використовуйте в своїх повідомленнях ніяких поштових адрес. Якщо ви хочете поділитися корисним адресою, будь ласка, перешліть його модераторам, які опублікують його, якщо вважатимуть це доречним.
§ Розголошення контактної інформації. Не допускається розголошення чиєї б то не було контактної інформації. Будь-які поштові адреси або номери телефонів будуть видалені з ваших повідомлень.
§ Будьте терплячі. У дискусіях можуть приймати участь користувачі самого різного віку і характеру.
§ Будь-яка реклама заборонена.
§ Мову. Наші форуми, як і сайт, російськомовні. Повідомлення, написані на будь-якому іншому мовою, крім російської (а також з використанням транслітерації), можуть бути видалені.
§ Використання чужого імені. Не допускається видавати себе за кого-небудь іншого. Також неприпустимо використовувати неприйнятні псевдоніми (грубі, нецензурні тощо)
§ Інтернет-адреси. Не допускається використання будь-яких інтернет-адрес (посилань). Якщо ви хочете поділитися корисним адресою, будь ласка, перешліть його модераторам, які опублікують його, якщо вважатимуть це доречним.
§ Зловживання системою скарг. Будь ласка, не зловживайте системою скарг. Вона існує, щоб дозволити учасникам форумів звертати нашу увагу на повідомлення, що порушують дані правила. Будь ласка, не використовуйте систему, щоб ставити нас до відома про багаторазових повідомленнях, опечатки і так далі. Реєстрація будь-якого учасника, неодноразово зловживає системою скарг, може бути скасована.
Авторські права і закон
Авторські права на ваші повідомлення, статті та зображення належать вам, проте ви також погоджуєтесь передати Community постійне, безоплатне, неексклюзивне, з правом переуступки дозвіл і право на використання, відтворення, зміну, адаптацію, публікацію, переклад, створення похідної продукції, поширення, виконання, ефірну трансляцію і здійснення авторських та видавничих прав стосовно цього матеріалу по всьому світу і/або включення його в інші твори, що поширюються як вже відомих, так і будь-яким поки не винайдений спосіб, без обмеження строку дії цих прав і будь-яких інших прав, які можуть бути пов’язані з надісланим вами матеріалом, з дотриманням умов конфіденційності, перерахованих в Угоді про конфіденційність особистих даних користувачів сайту community.
Якщо ви не хочете надавати ці права Community, ми радимо вам не писати на форуми.
Відправляючи своє повідомлення на форум Community, ви також підтверджуєте, що воно:
§ є вашим власним твором і що ви володієте правом надавати його Community для всіх перерахованих вище потреб;
§ не є наклепницьким або ображає честь і гідність;
§ не порушує ніяких законів.
Ви також погоджуєтесь відшкодувати Community будь-які судові витрати, збитки та інші витрати, які Community може понести в результаті порушення вами вищевказаних умов.
Ви погоджуєтеся відмовитися від будь-яких моральних прав на ваш матеріал, пов’язаних з відправкою його на Community, які випливають з факту його публікації чи інших методів використання, зазначених вище.

Ви не маєте права відправляти якої б то ні було матеріал, якщо він є наклепницьким або незаконним. Ця умова поширюється на текст, графіку, відео і/або аудіо. Категорично забороняється надсилати повідомлення з метою вчинення або потурання вчиненню незаконних дій.
Ви не маєте права порушувати або обмежувати права третіх осіб в частині, пов’язаної з їх авторськими правами, правами на торговельні марки, діловими таємницями, правом на приватне життя, прав особистості або правом власності.
Про конфіденційність ваших даних
При реєстрації на наших форумах ви повинні залишити вашу адресу електронної пошти. Однак ми будемо використовувати цю інформацію лише для відкриття доступу до дискусій і для інших цілей адміністрування форуму. Тим не менше, час від часу ми зв’язуємося з незначною частиною наших користувачів, пропонуючи їм брати участь в мають відношення до їх повідомленнями радіо – і телепрограмах. Community діє у відповідності з нормами Закону про захист інформації 1998 року.
Якщо вам менше 16 років
Ми вітаємо участь людей будь-якого віку в форумах Community, проте в цілях захисту дітей особи до 16 років не можуть отримати реєстрацію. Тим не менше вони можуть надсилати повідомлення, і ці повідомлення будуть прочитуватися модераторами перед їх публікацією.
Санкції
Якщо ви не дотримуєтеся цих Правил, тоді, швидше за все, буде застосовуватися процедура описана нижче. Однак зауважте, що Community залишає за собою право негайно позбавляти реєстрації користувачів на свій розсуд (наприклад, при порушенні користувачем закону або особистих образах на адресу працівників компанії):
§ при першому порушенні ви отримаєте офіційне попередження;
§ при другому і третьому порушенні ваша реєстрація буде заморожена на 6 годин у кожному випадку;
§ при четвертому порушення ваша реєстрація буде видалено назавжди.
У кожному з випадків повідомлення про попередження або видалення реєстрації з поясненням причин буде направлено за адресою електронної пошти, вказаною вами при реєстрації. Якщо в той період, коли ваша реєстрація заморожена, ви намагаєтеся повернутися в форум шляхом створення іншої реєстраційної записи, це буде розглядатися як ще одне порушення, що веде до безстрокового видалення вашої реєстрації.
Community залишає за собою право видалити будь-яке повідомлення в будь-який час з будь-якої причини і зобов’язується не публікувати надіслані матеріали.
Авторські права
Всі права, включаючи авторське право й права на бази даних сайту community і його змісту, належать Community, або ж Community має на них ліцензію або право використання згідно з чинним правом. Відвідуючи community, ви погоджуєтесь отримувати ці матеріали виключно для свого особистого, але не для комерційного чи публічного використання. Ви можете користуватися послугами сайту і протягом одного відвідування завантажувати його зміст тільки з одного комп’ютера. Ви можете роздрукувати один примірник будь-якого елемента community для свого особистого використання.
За винятком вищевказаних умов, ви зобов’язуєтеся не копіювати, не зберігати на будь-якому носії (у тому числі і на іншому веб-сайті), не поширювати, не транслювати, не ретранслювати, не видавати в ефір, не змінювати або не демонструвати публічно ніякої матеріал або елемент community без попередньої письмової згоди Community або ж згідно з англійським Законом про авторське право, дизайні і патентах 1998 року і з будь-яким іншим законодавством, яке вступить в силу замість цього закону.
Загальні положення
12. При конфлікті цих умов з іншими опублікованими на сайті community особливими умовами та правилами, в тому числі і що відносяться до поширення спеціально згаданого матеріалу, силу мають останні.
13. У разі якщо які-небудь з цих умов будуть визнані незаконними, недійсними або іншим чином нездійсненними відповідно до законів будь-якої держави або країни, в яких ці умови діють у рамках, передбачених законодавством, незаконні, недійсні або нездійсненні пункти будуть видалені з даних умов, а інші пункти залишаться в умовах, будуть, як і раніше, є дійсними і обов’язковими до виконання.
14. Дані умови складені і розглядаються з урахуванням норм права, чинного в Англії та Уельсі. Деякі з них можуть здатися не цілком звичними, але, тим не менш, ви зобов’язані їх дотримуватися при користуванні сайтом community.
Умови розміщення відео – і аудіоматеріалів Community у вигляді вставки у блогах і на приватних сайтах (embedding)
Community вітає розміщення свого відео і аудіо у вигляді вставки на вашому веб-сайті, якщо ви погоджуєтесь на наведені нижче умови. Будь ласка, для початку врахуйте:
§ Розміщувати вставку можна тільки на вашій приватній сторінці.
§ Використовуйте виключно пропонований нами код, не редагуйте ці відео – і аудіоматеріали.
§ Community може видалити матеріал без попередження.
§ Community надає цей матеріал для використання без гарантій і під вашу відповідальність.
§ Не розміщуйте це відео або аудіо на сайти, що містять протизаконні або образливі матеріали.
§ Користувачі, які намагаються переглянути матеріали з-за меж Великобританії, в деяких випадках можуть отримати повідомлення про помилку.
§ Розміщення вставки Community на вашому сайті не означає, що Community рекомендує аудиторії цей сайт.
§ Якщо ви вважаєте, що матеріали Community не повинні розміщуватися на якомусь конкретному сайті, дайте нам знати про це через форму зворотного зв’язку, і ми розглянемо цей випадок.
Стандартні умови ліцензування вставки відео-і аудіоматеріалів Community
Розміщуючи вставку або завантажуючи програвач, віджет або іншу програму з логотипом Community (далі «модуль Community») і будь-який текстовий, аудіо – та/або відеоматеріал Community, відтворюватися Модулем Community (далі «контент Community») на вашому веб-сайті («сайт»), ви погоджуєтеся на наступні умови:
1. Ліцензія
§ 1.1 У відповідності з даними Стандартними умовами ліцензування Community дає вам неексклюзивну ліцензію на розміщення на вашому сайті модуля Community і контенту Community, що надаються Community. Ви не можете копіювати або переопубликовывать файли, які містять контент Community.
§ 1.2 Всі права, в тому числі право інтелектуальної власності на контент Community і модуль Community, залишаються у Community.
§ 1.3 Ця ліцензія не покриває використання будь-якого логотипу або торгової марки Community.
2. Використання модуля Community
§ 2.1 Ви можете розміщувати модуль Community тільки на сайтах, які не входять до переліку заборонених Community. Категорії заборонених сайтів перераховані нижче. Це сайти:
§ призначені для, або спрямовані на цільову аудиторію дітей до 13 років
§ дискримінаційні стосовно будь-якої конкретної соціальної групи або якось інакше експлуатують погано захищені верстви суспільства
§ пропагують, заохочують або сприяють насильству
§ пропагують, заохочують або сприяють протизаконної діяльності
§ пропагують, заохочують або сприяють тероризму або іншим діянням, ставить під загрозу національну безпеку
§ присутність на яких модуля Community може бути сприйнято як таку, що шкодить репутації точності та незалежності інформації Community
§ закриті для вільного доступу
§ пропагують тютюнову галузь або галузь озброєнь (у тому числі стрілецькі клуби тощо)
§ заохочують ненависть на ґрунті раси, релігії, статі, інвалідності, віку, статевої орієнтації або пропагують, заохочують або сприяють антисоціальної поведінки
§ яким-небудь іншим чином ганьблять репутацію Community
§ 2.2 За винятком випадків, коли Community дає на те згоду, модуль Community і контент Community призначаються для особистого некомерційного використання і не можуть бути використані в корпоративних або професійних цілях (наприклад, професійних, комерційних, рекламних або маркетингових блогах). Ви можете розміщувати модуль Community на сайті або в блозі, де є рекламні банери, але не можете стягувати з користувачів плату за перегляд контенту Community або яким-небудь іншим способом витягати з нього комерційну вигоду.
§ 2.3 Забороняється розміщувати рекламу на одному екранному просторі з модулем Community, якщо між цією рекламою і контентом Community є логічний зв’язок. Якщо модуль Community представляє собою головний елемент вмісту будь-якої сторінки сайту, або ж без модуля Community сторінка не існувала б, то на такій сторінці реклама розміщуватися не може.
§ 2.4 Забороняється редагувати, змінювати чи доповнювати контент Community або поєднувати контент Community з якимось іншим матеріалом. Весь контент Community повинен міститися всередині модуля Community. Забороняється блокувати посилання, що ведуть з модуля Community на сайт Community.
§ 2.5 Ви не можете давати зрозуміти третім особам, що Community яким-небудь чином рекомендує ваш сайт, який не належить Community продукт або контент або ж схвалює погляди, виражені на вашому сайті. Ви не можете заявляти або розуміти, що у вас є ексклюзивні відносини з Community або ж ви надаєте який-небудь інший ексклюзивний доступ до контенту Community.
§ 2.6 Забороняється використовувати контент Community в цілях, підривають репутацію Community або завдають Community будь-якої іншої шкоди.
§ 2.7 Ви визнаєте, що Community у будь-який момент часу має повний редакційний контроль над контентом Community і може видозмінювати його або видаляти за власним бажанням. Зокрема, ви погоджуєтеся на те, що Community може обмежити доступ до свого контенту за межами Сполученого Королівства. У таких випадках закордонні користувачі, які намагаються отримати доступ до контенту Community, можуть побачити повідомлення про помилку.
§ 2.8 Модуль Community повинен використовуватися у вигляді, наданому Community. Забороняється вносити до нього зміни або піддавати інженерного аналізу.
3. Гарантії та відповідальність

 

 • 3.1 Ви гарантуєте, що ваш сайт повністю відповідає всім застосовним до нього законами та правилами.
  § 3.2 Модуль Community і контент Community надаються як є, і Community не дає жодних гарантій щодо модуля Community, вмісту Community або іншого вмісту сайтів Community. Community в максимально дозволених правом межах знімає з себе непрямі гарантійні зобов’язання в їх відношенні.
  § 3.3 Community в розумних межах спробувала упевнитися, що модуль Community і відноситься нього програмний код не містять вірусів, помилок і дефектів, однак Community не може гарантувати, що це так. Ви використовуєте модуль Community під вашу відповідальність, і ми рекомендуємо вам вживати заходів обережності і захищати ваш комп’ютер від вірусів.
  § 3.4 Community в максимально дозволених правом межах знімає з себе відповідальність за збиток, який може бути завдані вам у результаті використання або може бути пов’язаний з процесом використання модуля Community або вмісту Community.
  § 3.5 Кожен пункт цього розділу 3 діє окремо і ніяк не пов’язаний з іншими.
  4. Відшкодування шкоди
  § 4.1 У випадку, якщо третя сторона почне юридичне переслідування Community в результаті використання модуля Community з порушенням цих Стандартних умов ліцензування, ви погоджуєтесь відшкодувати Community всі витрати, витрати та збитки, в тому числі судові та юридичні витрати в розумних межах, які Community понесе в результаті ваших дій.
  5. Припинення доступу
  § 5.1 Community залишає за собою право видалити будь-або весь контент Community, обмежити доступ до нього або до модулю Community у будь-який час за одностороннім рішенням.
  § 5.2 Розділи 3, 4, 5 і 6 цієї угоди будуть продовжувати діяти і після закінчення дії угоди в цілому.
  6. Загальні положення
  § 6.1 Ви не можете передати або надавати третім особам ніякі ваші права або обов’язки за даними Стандартних умов ліцензування.
  § 6.2 ця угода має інтерпретуватися згідно з англійським правом і входить в юрисдикцію виключно англійських судів.
  § 6.3 Будь-яка затримка в реалізації або відсутність факту реалізації прав Community, що випливають з цих Стандартних умов ліцензування, не є актом відмови від цих прав і не передбачає такої відмови.