“Не важливо, де ви знаходитесь. Важливо те, куди рухаєтесь!”

Денис Кудін,
директор мережі роздрібної торгівлі WOG

Коли компанія підходить до етапу оновлення та переформатування бізнесу, хтось з менеджерської «серцевини» виконує роль робочого центру, рушійної сили інноваційних процесів. Безперечно, одна з головних фігур такого мозкового центру компанії WOG – талановитий менеджер, керівник мережі роздрібної торгівлі Денис Кудін.

— Якщо визначати різні сторони діяльності та особистого життя — хто такий Денис Кудін?
— Удома — чоловік і батько, на роботі — підприємець, який займається бізнесом у великій компанії. А на заправці я запросто можу бути автоматом і заправником. Ми інколи проводимо час, як наші працівники. Друг? — Також, безумовно, так.
У справжнього чоловіка може бути лише одна перемога в житті — перемога над собою. Скажімо, в бізнесі, або — в спорті. На мою думку, бажано — і там, і там. Тому що дуже важливий баланс. Адже без гармонії не буде щастя. Кажуть, що митець має бути нещасним, тоді в нього виникне гарна музика, будуть створюватися надзвичайні проникненні картини і тд. Але в нас не мистецтво, а — ремесло, яке приносить нам задоволення!

— Як Ви вважаєте, що особисто Вас характеризує як підприємця?

— Ви знаєте, все-таки управління людьми – це річ об’єктивна. Ми керуємо так, як нам здається правильним. Керівник — людина, яка приймає конструктивні рішення, виходячи з власного (!) уявлення про прекрасне, із накопиченого досвіду. І чесно кажучи, ти можеш бути керівником, лише якщо маєш таке уявлення. Нещодавно, наприклад, ми брали участь у форумі «Наука, бізнес, освіта». Ідея в тому, щоб зібрати за спільним столом науковців, викладачів і бізнес, який потім бере до себе випускників. Але я не хотів туди йти, адже я знав, що скажу те, що їм, скоріш за все, не сподобається. Немає сенсу витрачати час на справи, зроблені неякісно. Якість (читай – професіоналізм!) – це добре і з любов’ю робити свою справу. Памятаю, в одному з інтерв’ю у Вакарчука запитали: » Кому першому ви показуєте свій альбом після його випуску?». Він сказав: » Не повірите… але мене цікавить тільки моя думка!». У мене так само. В більшості випадків тільки моя власна думка цікавить мене — щодо своєї роботи.

Повну версію інтерв’ю читайте в свіжому номері журналу Community

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ