Канали для тих, хто хоче змінити професію та розібратися в її специфіці.

0
1704

Карантин змусив багатьох мислити нестандартно, змінюватися або навіть перекваліфікуватися.

Пропонуємо вам канали для тих, хто хоче розібратися в новій для себе області або вибрати інший вектор занять.

Make Up Your Mind

Телеграм-канал, який подарує натхнення, сили і стимул рухатися вперед. Канал наповнений мотивуючими публікаціями і різноманітними порадами для досягнення бажаного результату і можливостей стати успішною і розвиненою особистістю.

Prometheus 

Унікальний український проект для тих, хто хоче отримати нову спеціальність, перекваліфікуватися або поліпшити свої знання на безкоштовній основі. Докладні анонси про цікаві курси.

Business Events 

Канал-майданчик з пошуку бізнес-заходів та вебінарів. Тут можна знайти знижки на події для передплатників і багато розіграшів квитків на топові заходи.

Думай, как реклама

Канал, який веде маркетингове агентство Brain Tank, не просто про рекламу. Його креативний департамент відбирає матеріали для людей, які розбираються в рекламі, але хочуть знати більше. Лонгріди, цікавий візуальний контент і особливий погляд на світову рекламу.

SMM без предрассудков

Канал маркетолога з досвідом і власниці SMM-агентства. Вона ділиться зрозумілими рекомендаціями і корисними порадами по налаштуванню реклами, останніми новинами і оновленнями в соцмережах. І робить це без води і простою мовою.

Типичный программист

Весь світ програмування і для програмістів в одному каналі. Тут ви знайдете посилання курси і навчання, розбір помилок, новини та рекомендації, а також круті розробки в сфері IT.

Ідеї для Вашого Бізнесу

Канал, на якому зібрані ідеї для бізнесу, адже хороша ідея – це вже початок. Корисні матеріали для тих, хто тільки починає свій бізнес і для тих, хто шукає натхнення для розвитку.

Подкасты | 24/7

По-перше, це зручно. Ваші руки вільні, а в вуха вливається корисна інформація. Величезна кількість подкастів на будь-яку тематику, від світових зірок до бізнес-тренерів. Багато мотиваційних промов. Ви точно знайдете щось для себе.

Correctarium — Українська мова

Корисний канал для будь-якої грамотної людини, яка говорить або прагне говорити українською мовою. У чому різниця між схожими, на перший погляд, словами, як краще використати і в якому контексті. Чіткі і зрозумілі пояснення, приклади вживання і виключення.

Ten of the Day

Цікавий варіант вивчення англійської мови. Щоранку приходить 10 слів в форматі тесту з варіантами відповідей, а ввечері картки в безкоштовному додатку Quizlet. Вам залишилося запам’ятати ті, з якими ви не знайомі. Якщо подужаєте, збагатите свій вокабуляр на 3650 слів за рік!

Автор: Євгеній Загладько 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ