Експеримент: що 500 грн значать для киян?

0
1722

Мережа супермаркетів «ЛотОК» провела експеримент – запропонувала киянам по 500 гривень на покупку продуктів за один раз. Серед персонажів були діти, пенсіонери, молоді люди та багато інших. Мета дослідження – дізнатися, яким товарам мешканці столиці надають перевагу та чому. Їм дійсно подобаються ці продукти або просто не вистачає грошей на якісніші?

Результати вже доступні на Youtube у вигляді маленьких розважальних роликів. У них покупці лежать на фоні обраних товарів та відповідають на запитання: Віддаєте перевагу маленьким магазинам чи супермаркетам? Що хочете купити, але шкода грошей? На скільки вистачить цього набору їжі за 500 гривень?

Наприклад, 72-річний Василь витрачає на продукти 800 гривень в місяць. Він хоче купити тортик, але не може собі цього дозволити. А 38-річний Максим купує їжі на 10 тис. для себе та 8-річної доньки. Для них купюра номіналом у 500 гривень значать зовсім різне.

Кожне відео має статистики по категоріях обраних товарів. Виходитимуть вони кожні два дні на Youtube-каналі мережі маркетів «ЛотОК». Перші ролики вже доступні за посиланням – тут і тут.

Ідея та production – агенція Liulka PR.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ