Петро Таланчук : Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі собі її не збудуємо!

0
2697

Талановитий вчений та почесний ректор КПІ, наразі Президент Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» та справжній патріот своєї країни — Петро Таланчук. 

Community зібрав найщиріші та найцікавіші вислови першого міністра освіти України про навчання, успіх, своє минуле, а також про майбутнє нації. 

«Вчитись повинні всі: від піонерів до пенсіонерів – освіта повинна бути доступна кожному бажаючому».

«Трохи з моєї біографії. Ви знаєте, я коли вчився в школі, то не хотів вступати в комсомол. Мене директор викликав, пожурив. Я йому кажу – я тут корову пасу, нема коли…
Уже тоді відчував себе свідомим українцем».

«І я ще раз наголошую: завдання державних діячів – не розбудова нації, їх завдання – розбудова держави».

«Якщо уважно придивитися, то ми неодмінно побачимо чимало українського елементу в житті люду європейського і американського континентів».

«Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі собі її не збудуємо».

«Український народ шукає кваліфікованих і патріотичних громадян України, щоб найняти їх очолити відповідні ділянки роботи як для розбудови нової політичної сили, так і для державотворення. Саме так. Ми шукаємо у товщі неординарного українського народу президентів, прем’єрів, депутатів та інших патріотичних менеджерів, щоб взяти їх на службу українському народу, а не навпаки.»

«Якщо народна сила з’єднується із порядністю лідерів, то що може бути сильніше цього союзу?»

«Шановні Українці! Перестаньте вже нарешті вичавлювати сльозу з інших тим, як все погано. Встаньте і самі будуйте щасливе майбутнє».

«Ніякі іноземці нам не допоможуть, нехай вони ощасливлюють свої народи. Перекотиполе ніколи не стане ефективним носієм національних традицій і вправним будівничим щастя чужого йому народу».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ