Звернення Тимчасового повіреного у справах України в Республіці Казахстан до ЗМІ

0
2147
Сьогодні, 9 червня в місті Астана, в рамках прес-туру до міжнародної виставки “EXPO 2017 Astana” відбулася зустріч представників ЗМІ України з Тимчасовим повіреним у справах України в республіці Казахстан паном Володимиром Джиджорою.
“Наша мета – створення та розширення інформаційного поля України в Казахстані.

Після початку українсько-російської війни, після Революції Гідності в Казахстані існує величезний вплив російських ЗМІ і почалося це з антиукраїнської спрямованості. Ми побачили, що багато років життя у великій радянській родині, багато років заслання українців в Казахстан, багато років співіснування радянських союзів в пострадянський час, на превеликий жаль, не створило українського поля, українського сегменту, який асоціювався б з українцями як з самодостатніми, повними, розширеними і як тими, що є самостійні, незалежні у спілкуванні, у тому числі з казахами, казахстанцями. В Україні ніколи не було такої проблеми ідентифікації, ми завжди називали себе українцями. Проте ту не лише казахи, але й різні народи, різні етноси, різні нації є  одним єдиним народом Казахстану. Це коригування в них відбулося, в тому числі, у зв’язку з подіями в Україні та початку масової війни.

Тому одне з наших основних завдань – інформаційне.

Забезпечення казахстансього суспільства максимальною  інформацією з перших джерел, а перше джерело – це є ви (ЗМІ) і  ми.  Тут щодня відбуваються події в різних площинах та на різну тематику. Тому вкрай важливо проводити проукраїнську інформаційну кампанію”.

113

Повна версія інтерв’ю вже найближчим часом на сайті журналу.
#Тетяна Люлька

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ