ЗМІ: борги компаній, які належать Трампу сягають приблизно 650 млн доларів

0
2124

Як повідомляє BBC, американскі журналісти з видання New York Times провели власне розслідування, згідно з яким борги компаній, що належать кандидату в президенти США від Республіканської партії, 650 млн досягають Доларів.

Журналісти використовували тільки інформацію з відкритих джерел, включаючи його майно у вигляді офісів, майданчиків для гольфу та інший бізнес Трампа. Результати розслідування здивували журналістів, тому що отримані дані боргів Трампа перевищують вказані ним у його предвиборчій декларації у декілька разів.

Однак Нью-Йорк Таймс зазначає, що порушення тут немає, оскільки від Трампа і не вимагали розкрити всі його комерційні операції. Просто розслідування “підкреслює, яка частина бізнесу Трампа залишається оповитою таємницею”, йдеться в статті.

Проте, американські журналісти також відмітили, що значна частина матеріального стану кандидата у президенти США залежить від компаній, які заборгували понад 2 мільярдів доларів США.

Сам бізнесмен стверджує, що його стан оцінюється в 10 мільярдів доларів. Однак він ніколи не розкривав суму сплачуваних податків і не дозволяв провести незалежну оцінку своїх активів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ