Забруднення повітря у світі

0
2384

Сьогодні питання забруднення повітря є дуже актуалним, тому що від якості та чистоти нашого повітря  залежить найдорожче: здоров`я людей, економіка світу та навколишнє середовище. Також з огляду на те, що більшість чинників, які впливають на погіршення стану повітря є антропогенними та спричиненими шаленими темпами індстріалізації суспільства, сьогодні перед суспілством, очільниками держав усього світу та міжнародними організаціями стоїть питання щодо зменшення викидів в атмосферу хімічних речовин, твердих частинок і біологічних матеріалів, які несуть загрозу для нашого здоров`я та навколишнього середовища.

Забруднення повітря отруйними викидами в атмосферу викликає: ракові захворювання, вроджені патології, порушення роботи імунної системи. Особливо небезпечними для людей із захворюваннями серця та легенів є тверді частинки, що знаходяться деякий час в летючому попелі, кіптяві, пилі, тумані та парі.

Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) за 2014 рік, щорічно в світі приблизно 3,7 мільйонів людей вмирає через забруднення атмосферного повітря. Загальна кількість смертей, пов’язаних з впливом забрудненого повітря як в приміщеннях, так і в атмосфері, 7 досягає мільйонів в рік [1]. За даними Міжнародного агентства з вивчення Рака віз, забруднення повітря є головною причиною виникнення онкологічних захворювань

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ