За 2017 рік в Україну ввезли у 6 разів більше вживаних авто, ніж у 2016

2
2328

У 2017 році на митну територію України ввезли 123 тис. автомобілів, з яких 56 тис. – уживані. Порівняно із 2016 роком, ця кількість зросла у шість разів. Про це повідомило агентство Укрінформ з посиланням на прес-службу ДФС.

У прес-службі зазначають, що за середньомісячна кількість ввезених автомобілів складала 1 тис., у січні-вересні ввозили по 6 тис. авто, а у жовтні їхня кількість досягла рекордного показника – 7 тис.

Державна фіскальна служба пояснює, що причиною такого зростання стали зміни у Податковому кодексі України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів. Відповідно до нововведень, на використані легкові автомобілі було знижено ставки акцизного податку у 10-20 разів, залежно від об’єму двигуна.

“Це сприяло зменшенню загального податкового навантаження, яке на сьогодні складає приблизно 35-40% до вартості автомобіля. До набрання чинності закону акцизний податок був настільки великий, що податкове навантаження на вживаний транспортний засіб сягало 90% – майже стільки, скільки коштував цей автомобіль”, – зазначають у ДФС.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Та й нехай ввозять, тому що зараз хоч вживані авто є можливість купити. Ось хоч на Авто Ріа можна подивитися, велика кількість оголошень и вживаних автівок там багато. Сам купував нещодавно, а машина із салону кому зараз по кишені? Це зовсім нереально. А такі автівки хоч можна собі дозволити.

  2. Нормальные машины, кстати. Покупал себе бушную машину на популярной доске, может если больше ввозят, так цены упадут и больше людей смогут купить? Да и ничего плохого не вижу в подержанных машинах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ