ЄБРР виділив 25 млн євро на будівництво газової установки в Україні

0
2295

Кредит у 25 млн євро (828 млн гривень) Європейський банк реконструкції та розвитку надав для ПАТ “Миронівський хлібопродукт” (МХП). Майбутня біогазова установка матиме потужність у 10 МВт і буде розташована у місті Ладижині Вінницької області. Про це повідомило агентство Укрінформ.

Проект працюватиме на пташиному посліді та інших сільськогосподарських відходах МХП з виробництва курятини та зернових. Очікується, що нова генерація дозволить скоротити викиди вуглекислого газу в атмосферу на 90 000 т щороку.

Окрім цього ЄБРР також виділить грант для “Миронівського хлібопродукту” у сумі $385 000. Ці гроші сприятимуть вдосконаленню технологій виробництва біогазу та впровадження системи енергетичного менеджменту.

Компанія отримала кредит в рамках реалізації своєї енергетичної стратегії: енергонезалежність, зменшення впливів на довкілля та підвищення ефективності управління відходами.

Це вже не перший проект “зеленої” генерації, який планує реалізувати МХП. У 2012 році “Миронівський хлібопродукт” розпочав будівництво першої біогазової станції на птахофабриці “Оріль-Лідер” у Дніпропетровській області. Енергоустановку повністю запустили вже у 2013 році, її потужність складає 5 МВт.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ