WhatsApp створили окремий додаток для малого бізнесу

0
2181

Американська компанія WhatsApp представила Android-додаток для малого бізнесу. Відтепер підприємці зможуть відокремлювати особисті повідомлення від робочих, а також створювати офіційний профіль підприємства. Про це розробники повідомили у блозі компанії.

У повідомленні зазначається, що новий додаток дозволить компаніям легко спілкуватися з клієнтами, а 1,3 млрд. користувачів обмінюватися повідомленнями з бізнесами, які їх цікавлять.

«Люди в усьому світі використовують WhatsApp, щоб підтримувати зв’язок із малими бізнесами, які їх цікавлять: чи це онлайн-магазин одягу в Одесі, чи майстерня з ремонту автомобілів у Хмельницькому. Не зважаючи на те, що WhatsApp був створений для людей, ми прагнемо вдосконалити додаток для бізнесів, за допомогою простіших інструментів для спілкування з клієнтами, відокремлення особистих і робочих повідомлень, а також створення офіційного профілю бізнесу», – йдеться у блозі.

Серед нових інструментів, які пропонує WhatsApp Business, буде: створення бізнес-профілю, можливість створення швидких відповідей та вітальних повідомлень, статистика повідомлень, а також розпізнавання типу акаунту.

Новий додаток вже можуть завантажити на Google Play Market користувачі з Індонезії, Італії, Мексики, Великої Британії та Сполучених Штатів. У наступні тижні додаток буде доступний і для жителів решти країн світу.

Як відомо, більше 80% малих бізнесів у Бразилії та Індії донині використовували WhatsApp для спілкування з клієнтами та розвитку бізнесу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ