Володимир Кличко увійшов до сотні найвідоміших спортсменів 2018 року

0
2937

Український боксер Володимир Кличко посів 74-у позицію у ТОП-100 найпопулярніших спортсменів 2018 року за версією американського спортивного телеканалу ESPN.

Першу трійку рейтингу вже третій рік поспіль очолюють португальський футболіст Крістіано Роналдо, американський баскетболіст Леброн Джеймс та аргентинський футболіст Ліонель Мессі.

На четвертому місці у цьогорічному списку опинився бразильський футболіст Неймар. У рейтингу ESPN за 2017 рік футболіст послабив свою позицію з четвертої до шостої сходинки, однак цьогоріч Неймару вдалося повернути свій титул у ТОП-5 найпопулярніших спортсменів.

Замикає п’ятірку найвідоміших спортсменів 2018 року швейцарський тенісист Роджер Федерер. Саме він витіснив минулого року Неймара з п’ятірки найвідоміших і посів четверте місце у рейтингу за 2017 рік.

Як відомо, рейтинг складають з урахуванням передплатників соціальних мереж, пошукових запитів та рекламних контрактів. Так, на думку ESPN, саме $4 млн щорічного доходу від реклами і 1,9 млн підписників у соцмережах дозволяють Володимиру Кличку входити у ТОП-100 найвідоміших спортсменів, незважаючи на завершення його спортивної кар’єри.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ