Водіям-початківцям встановлять дворічний “випробовувальний термін”

0
1884

Відтепер перше водійське посвідчення видаватимуть лише на два роки. Якщо протягом цього часу в людини не буде трьох і більше адмінпорушень, вона зможе їх обміняти на постійні права.

Про це повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ України із посиланням на постанову Кабінету Міністрів.

“Перше посвідчення водія видаватимуть на 2 роки з правом обміну на постійне у разі, якщо протягом двох років не було трьох і більше адмінправопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Якщо таких порушень було не більше двох – громадянин обмінює на постійне посвідчення водія. У разі, якщо вони були – громадянин обмінює на постійне посвідчення водія тільки після складання практичного та теоретичного іспитів в сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ України”, – зазначають у Нацполіції.

Після того, як водія позбавили права на керування транспортним засобом (ТЗ), посвідчення не повертають назад. Відновлення права на керування ТЗ буде можливим лише після чергової підготовки та складання теоретичного та практичного іспитів. Тоді нове посвідчення знову видаватимуть лише на два роки.

Також у постанові Кабміну йдеться, що для водії-початківців протягом перших двох років діятиме обмеження у швидкості до 70 км/год.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ