В Сінгапурі у 2018 р. заборонять купувати нові особисті автомобілі та мотоцикли

0
2261

З лютого 2018 року уряд Сінгапуру зменшить квоти на купівлю нових легкових автомобілів, мотоциклів та мопедів з 0,25% до 0% від існуючого обсягу автомобілів в країні. Про це повідомляється на офіційному сайті Управління наземного транспорту Сінгапуру.

Заборона стосується всіх категорій легкових автомобілів, як з об’ємом двигуна до 1,6 тис. см³, так і з об’ємом двигуна понад 1,6 тис. см³. Проте заборона не стосується придбання вантажного транспорту, автобусів та решти видів автотранспорту.

Пояснюючи причини, якими викликана ця заборона, Управління посилається на те, що 12% загальної площі Сінгапуру припадає саме на дороги, і в умовах загального дефіциту землі та наявності інших нагальних потреб, потенціал розвитку вулично-дорожньої мережі є невеликим. Проте влада Сінгапуру обіцяє повернутися до перегляду умов обмежень на придбання нового автотранспорту у 2020 році.

Водночас у повідомленні йдеться про те, що уряд Сінгапуру продовжує розвивати інфраструктуру для залізничних перевезень, збільшивши загальну довжину залізниці на 30%, а також громадського транспорту, зокрема, автобусних перевезень. Буде інвестовано близько $24 млрд. у розвиток та модернізацію залізничної інфраструктури, а також ще $4 млрд. витрачено на субсидії для автобусних перевезень протягом найближчих п’яти років. Квота 0,25% для придбання нового вантажного транспорту залишиться незмінною до 2021 року. Цим самим уряд хоче дати час підприємствам налагодити логістику та зменшити кількість комерційних авто.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ