В Одесі українські військові моряки змагатимуться на турнірі з плавання

0
2359

3 грудня в Одесі Інститут Військово-морських сил України проведе турнір із плавання серед військових на кубок Інституту військово-морських сил України (ВМСУ).

В змаганнях візьмуть участь близько 100 військових із Києва, Одеси, Очакова, Миколаєва, Дніпра та інших міст. Це спецпризначенці ВМСУ, бійці 73-го центру морських спецоперацій, корабельний склад та офіцери із Генерального штабу України, курсанти Інституту військово-морських сил, Націона́льної акаде́мії сухопу́тних військ, а також спецпризначенці Державної прикордонної служби України та бійці спецпідрозділу «Альфа».

Діловий журнал Community підтримав змагання та став їх інформаційним спонсором. Також турнір підтримали українська плавчиня, переможниця запливу OceanMan на відкритій воді Власта Шовковська та абсолютний чемпіон та рекордсмен України, віце-чемпіон світу по фрідавійнгу (підводне плавання із затримкою дихання) Олександр Бубенчиков.

«Сьогодні ситуація зі спортом на флоті просто катастрофічна. Після анексії Криму наші національні військово-морські сили почали поступово відновлюватися. Роботи все ще багато: від постійних навчань та відряджень до зони АТО до ремонту техніки, — розповідає один із організаторів заходу Ігор Руляк. — Ми не зможемо без підтримки керівництва флоту виправити ситуацію зі спортивною підготовкою. Тому керівник Інституту ВМСУ Петро Гончаренко запропонував провести такий масштабний турнір серед військових».

Також в турнірі візьмуть участь адаптивні спортсмени, військові, які отримали поранення та травми. Пропливуть демонстративний заплив на дистанцію 50 метрів вільним стилем.

«Це люди, які після отримання травм не здалися і продовжують жити повноцінним життям. Їхні вчинки можуть надихнути кожного», — додає Ігор Руляк.

Організатори запланували декілька видів запливу: естафету на чотири відрізки по 50 метрів, дистанцію 50 метрів у вільному стилі, а також одна із найбільш складних дистанцій — 100 метрів у стилі батерфляй.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ